Chceš se naučit surfovat? Přání ti splní surfové kempy

Chceš se naučit surfovat? Přání ti splní surfové kempy

Surfing není jen sport

Divoké vlny, přátelská komunita i životní styl, který je synonymem volnosti a respektu k přírodě. Surfing patří bez diskuze ke sportům, které si člověk musí vyzkoušet, aby poznal jejich celou krásu. Už jen objevování zajímavých a vhodných míst je určitým dobrodružstvím. U nás nemá surfování z pochopitelných důvodů příliš velkou tradici, nicméně čím dál větší množství lidí z ČR hledá cesty, jak se ho naučit a jak si ho užívat na maximum. Pokud chceš i ty porozumět oceánu a surfing je pro tebe vysněnou aktivitou, mám pro tebe skvělou zprávu. Můžeš se ho naučit i ty!

První vlna čeká

Surfing nepatří k aktivitám, které by si samouk osvojil za odpoledne. Na videích možná vše vypadá snadno, ale realita je o poznání složitější. Především začátky jsou poměrně namáhavé, a proto je nejlepším řešením kurz se zkušenými instruktory, díky kterým se rychle dostaví první pokroky. A kam na takový kurz vyrazit? Pochopitelně do destinace, kde jsou na surfing vhodné podmínky. Surfové pobyty pořádané ve Španělsku, na Bali či třeba na Srí Lance jsou zde pro všechny, kteří se touží stát surfařem a zároveň si užít krásné prostředí. Během volného času máš možnost poznat místní kulturu, památky a třeba i gastronomii. A s kým za krásami surfingu vyrazit?

Surf and Travel pořádá surfařské pobyty do zajímavých destinací. Máš jedinečnou možnost naučit se surfovat pod dohledem profesionálních instruktorů. Neváhej si rezervovat místo a podívej se na aktuálně pořádané tripy. U každého najdeš kompletní popis, dostupné termíny a další informace. Nemusíš se o nic starat, surfové vybavení je již v ceně zájezdu. Pokud si chceš užít zábavu a adrenalin, je pro tebe surfový pobyt ideální.Surf and TravelProgram není zaměřen pouze na surfování, ale také na poznání navštívené země a její kultury. Vyrazit může i absolutní začátečník.

Pro všechny novinky sleduj Surf and Travel na facebooku.

Tak trošku jiná dovolená

Válet se na pláži a jen tak koukat na vlny? Mnohem lepší je do nich vyrazit s prknem a naučit se surfovat! Surfařský kemp je tak trošku jiná dovolená, která nelze s ničím jiným srovnat. Rozhodně lze ale doporučit každému, kdo se nechce nudit. Surfování posiluje tělo i ducha, najdeš si díky němu nové přátele a poznáš destinaci z úplně jiného úhlu. Pro mnoho lidí se surfing stane závislostí na celý život. To, zda-li budeš patřit mezi ně, můžeš snadno zjistit!

Komentáře k příspěvku