Chceš cestovat a pracovat v USA? Jdi do programu Work and Travel USA!

Work and travel

Pořádná zkušenost

Není těžké shodnout se na tom, že cestování nejen rozšiřuje obzory, ale zároveň nám nezřídka umožňuje získat zajímavou praxi. Bohužel letenky a pobyt v cizí zemi něco stojí, a to i v případě, kdy si náklady pečlivě hlídáš. Pokud toužíš objevovat zajímavé destinace a zažít něco nového v době letní pauzy na univerzitě nebo vyšší odborné škole, můžeš v rámci programu Work and Travel USA vyrazit za velkou louži, kde budeš nejdříve pracovat a následně poznávat všechna zajímavá místa Spojených států amerických.

Pracuj a cestuj!

Program Work and Travel USA ti umožňuje vyrazit do USA, kde budeš až 4 měsíce pracovat. Tato práce ti umožní vydělat si na cestování a úhradu všech počátečních nákladů. I v zemi neomezených možností tak platí: Nejdřív práce, pak zábava! Na konci prázdnin můžeš již pouze cestovat a užívat si výlety. Jaké varianty programu Work & Travel USA se nabízí? Například můžeš dělat plavčíka na amerických bazénech nebo plážích. Pochopitelně si můžeš najít práci také sám přes internet a budeš potřebovat pomoc pouze se zajištěním nezbytných vízových formalit. V každém případě ti čas a starosti ušetří firma specializující se na pracovní pobyty. A na jakou se obrátit?

Czech-us ti zařídí studium na vysoké škole v zahraničí, jazykové kurzy, zmíněný program Work and Travel USA a práci v řadě zajímavých destinací od Nového Zélandu až po Kanadu.Czech-usRychle pochopíš, že programy nejsou pouze o práci a studiu, ale o změně pohledu na svět. Získáš nenahraditelné zkušenosti a nadhled, který ti nic jiného než cestování nemůže přinést.

Program Work and Travel USA na léto 2016 je uzavřen, ale to nevadí, protože se můžeš nezávazně registrovat na léto 2017!

Jaké zkušenosti mají účastníci?

Je velmi zajímavé slyšet, jaké zkušenosti pobyt v zahraničí přinesl jiným mladým lidem, ať už se jedná o studenty, nebo ty, kteří jeli vyloženě za prací. Podívej se hned na několik z nich a pokud stejně jako já nedostaneš chuť sbalit si okamžitě kufr, tak vážně nevím.

Toužíš-li získat možnost legálně pracovat v USA, cestovat, poznat novou kulturu, získat přátele z celého světa, zdokonalit si cizí jazyk a výrazně si zpestřit životopis, je pro tebe studijní či pracovní pobyt v zahraničí jasnou volbou. Tvoje kariéra a život nemusí kopírovat ostatní. Vydej se vlastní cestou a nebudeš litovat. V tom se shoduje každý, kdo nezůstal sedět pouze doma.

Komentáře k příspěvku