Český start-up LidskáSíla.cz roste a hledá desítky dam na úklid

Český start-up LidskáSíla.cz roste a hledá desítky dam na úklid

Nové dámy na úklid

Český online start-up LidskáSíla.cz se zatím orientuje na úklid domácností, v budoucnu se chce zaměřit i na poskytování dalších služeb. Už jen z tohoto důvodu by ho studenti měli mít v hledáčku. V současnosti má start-up desítky dam připravených na úklid a hledá nové. Do dvou let chce lidem po celé ČR nabídnout služby až 2000 profesionálů.

Unikátní službu založil Robert Vojáček se svou partnerkou Michaelou Somolovou. Chtěli zaplnit díru na trhu s nabídkou kvalitního a spolehlivého úklidu domácností. „Naše dámy mají svobodu v přijímání nových úklidů. Nejsme žádní novodobí otrokáři, chceme, aby se na úklid cítily dobře. Protože jen když budou spokojené, odvedou opravdu kvalitní práci,“ vysvětluje Michaela Somolová, zakladatelka a provozní ředitelka LidskáSíla.cz, s tím, že jejich výhodou je právě budování dobré firemní kultury.

Pracovnice dostane 80 %

„Průměrná hodinová sazba v této oblasti se pohybuje v rozmezí 55 až 85 korun. My nabízíme 110 korun čistého. Pochvala a poděkování je pro nás naprostou samozřejmostí,“ říká Michaela Somolová. Z částky, kterou zaplatí zákazník za využití služby, dostane pracovnice zhruba 80 %.

LidskáSíla.cz hledá:

šikovné dámy a pány na úklid domácností, které mají zkušenosti s úklidem, zvládají žehlení, mytí oken, práce hlavně dopoledne (začátek např. 7-11 hodin), plný úvazek (individuálně i částečný), forma spolupráce: DPP, IČO, odměna 110 Kč/hodinu, nástup ihned, lokalita: Praha.

Důraz na důslednost v úklidu, spolehlivost, dochvilnost. Vhodné pro studenty, seniory, OSVČ. Příjemný kolektiv, péče, trénink. Kontakt: misa@lidskasila.cz

Komentáře k příspěvku