Batoh – povinná výbava studentů aneb jaký zvolit?

Batoh – povinná výbava studentů aneb jaký zvolit?

Student v plné polní

Návrat do školy a studium může být o poznání příjemnější, když se nemusíte trápit tím, kam schováte všechny učebnice. Počet věcí a pomůcek, které s sebou průměrný student nosí do školy, rozhodně není malý. K množství učebnic a sešitů je minimálně u vysokoškoláků nutné připočíst notebook či tablet, nemluvě o věcech, které sice nemají se školou nic moc společného, ale člověk je s sebou musí nosit. U žen je to například kosmetika, u mužů zase vydatná svačina. Osvědčeným řešením je dostatečně praktický batoh, který se sice na jednu stranu stáhl do ústraní, ale nyní je již opět v módě. Není se čemu divit, jedná se o nejpraktičtější a překvapivě stylovou volbu, o čemž přesvědčí i následující výběr zajímavých batohů.

Do třídy moderně

Zajímate-li se o poslední novinky z módního světa a móda je pro vás zábavou, rozhodně vás zaujmou moderní batohy od značky Quiksilver. Praktické, na pohled super a kvalitní tak, jak se u legendární značky sluší. Původně australská značka  má adresu v srdcích všech vyznavačů surfingu, snowboardingu a extrémních sportů. A chodit do školy je vlastně taky takový extrémní sport.

Školní batoh

Něžnější pohlaví by zase mělo mrknout na trendy batohy značky Roxy. Jsou odpovědí na to, jak chytře kombinovat ženskost s uvolněným stylem pro volný čas. Roxy je sympatický brand a výrobce batohů, který myslí i na ty nejmenší detaily pro zpříjemnění dne. Stačí už jen vyrazit ven.

Roxy

Synonymum módního batohu

Odvážnější designy a originalita, která se minimálně v ČR jen tak často nevidí. O čem je řeč? Designové módní batohy Eastpak jsou nyní velmi populární jak u studentů, tak u fashion milovníků. Můžeme je vidět nosit i řadu celebrit, mezi jednu z nich patří například rapper Ego ze slovenské skupiny Kontrafakt. Eastpak se nebojí hodně divokých barev a kreací. Pro studenty s chutí bavit se ideální volba.

Eastpak

Styl na záda

Škola je povinnost, tak proč si její návštěvy neudělat příjemnější. Ploužit se ráno do lavice s otrhaným batohem, který tlačí a není v něm místo na vše potřebné, není dvakrát ideální. Originální trendy batohy z eshopu Bagolo.cz myslí na všechny náročné studenty a v nabídce pochopitelně nechybí ani výše vypsané značky. Je čas přestat váhat a nahodit styl na záda.

Komentáře k příspěvku