Apple myslí na studenty – ušetři v obchodě pro školství

Apple myslí na studenty - ušetři v obchodě pro školství

Drahé hračky, které jeden miluje a další nenávidí

Výrobky značky Apple jsou známé tím, že patří mezi absolutní špičku. Je pravdou, že i cena se pohybuje výš než u průměrných přístrojů podobného typu. Uživatelský komfort, kvalita provedení a neustálý vývoj však přístroje od Apple drží v ohnisku největšího zájmu. Profíci používají Apple, na tom se dá těžko něco změnit. Je pro nás, studenty, takové vybavení vůbec dostupné?

Pochopení pro studenty

Naštěstí má firma Apple pro studenty zřejmě slabost. Společnost připravila zajímavý slevový program pod názvem „Apple Student – Apple Education“, v němž si vybereme i se studentským rozpočtem a opatrným přístupem k vysokým investicím. Rozhodneme-li se k pořízení nového Macu, můžeme tak díky zvýhodnění právě pro studenty ušetřit až 6 tísíc Kč, tedy skutečně nezanedbatelnou částku! Také nákup nového iPadu je výrazně zvýhodněn, přibližně o tisíc korun. V rámci slev mohou nakupovat nejen studenti. Poslouží také rodičům, kteří pro vysokoškoláky nakupují. Stejně tak je program určen učitelům a zaměstnancům na všech úrovních školství.

Jako student můžeš ušetřit při koupi nového Macu přes 6 tisíc Kč.

Proč zakoupit nové produkty právě od Apple?

Nebudeme diskutovat o tom, zda-li je Apple lepší než jiný výrobce. Pravdou však zůstává, že výrobky Apple mají poměrně velkou životnost díky použitým materiálům a zpracování. To se studentům, kteří notebook tahají vždy a všude s sebou, hodí.

Každý rozmazlenec v aule má MacBook

Co si představíme pod označením MacBook? Zní to podobně jako notebook a v zásadě je to správná úvaha. První MacBook se objevil jako nástupce iBooku již v roce 2006, od té doby pochopitelně prošel důkladným vývojem. A stolní počítače Mac? Za pozornost stojí určitě všechny, od modelu Mini po špičkový Mac Pro. Výběr vhodného typu je dán tím, k čemu chceš přístroj používat. Pro studenty jsou vhodné pochopitelně přenosné notebooky.

Není iPad jako iPad

Populární iPady se dočkaly dalších vylepšení a momentálně si můžeme při výběru zvolit hned z několika typů. V běžné velikosti je to iPad Air nebo iPad Air 2 s rozšířenou výbavou (paměť, antireflexní úprava, plně laminovaný displej, vyšší výkon, snímač otisků prstů, rozšířené možnosti videozáznamu a další). Zvolíme-li raději menší provedení, v řadě iPad mini najdeme kromě základního modelu (s velmi příznivou cenou) i rozšířené varianty iPad mini 2 a iPad mini 3.

Navštívit iSetos, nebo raději do QSTORE?

Zakoupit iPad nebo Mac můžeš například ve specializovaných prodejnách iSETOS. Nechceš-li realizovat nákup přes internet a dáváš přednost osobnímu odběru, můžeš navštívit prodejny iSETOS, z nichž dvě se nacházejí v Praze (v obchodních centrech Chodov a na Nový Smíchov), další potom v obchodním centru Futurum v Hradci Králové. Výrobky se symbolem nakousnutého jablíčka nabízí i další obchod s Apple produkty, kterým je QSTORE. Prodejny se nalézají v Atriu Flora na Vinohradské ulici v Praze, v galerii Harfa v pražské Libni a v obchodním centru Karolina v Moravské Ostravě. I tyto prodejny čas od času nabízí velmi zajímavé slevy pro studenty, které je zapotřebí sledovat.

Komentáře k příspěvku