Akční nadupaná komedie Zilionáři – již tento čtvrtek v kinech!

Zilionáři

Zilionářský život

Akční komedie o lehkovážném životě muže, který se rozhodne zorganizovat jednu z největších bankovních loupeží v historii Ameriky, vám ukáže, jak se dá vést „zilionářský život“. A co to vlastně pojem zilionář znamená? Zilionář je člověk, který si užívá jako milionář, ale má na účtu nulu, respektive „zero“.

Akční nadupaná komedie Zilionáři – již tento čtvrtek v kinech!

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který se zasekl v stereotypním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je skutečně vykutálená, začne si život užívat opravdu ve velkém stylu. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i nepotřebné věci, ale co jim nedochází, že pro policii tak zanechávají spoustu jasných stop pro jejich dopadení…

V dalších rolích se můžete těšit na Kristen Wiig (Zábavný park), Owen Wilson (Nesvadbovi), Jason Sudeikis (Millerovi na tripu). Režie se ujal Jared Hess (Dál než se zdálo, Boží zápisník).

Komentáře k příspěvku