Adrenalin i párty! To jsou zážitkové zájezdy pro studenty

Adrenalin i párty! To jsou zážitkové zájezdy pro studenty

Nuda a zařizování

Jsou pro tebe zájezdy synonymem pro nudné vylehávání někde u bazénu? Nebo si místo zasloužené dovolené „užíváš“ dokonce někde s rodiči? Není těžké shodnout se na tom, že ani jeden z těchto případů není ideální. Chvilka odpočinku se někdy hodí, ale moc vzpomínek a zábavy ti do života nepřinese. Řešení? Chce to akční zájezd s partou fajn lidí a zajímavým doprovodným programem, ve kterém nebude chybět nic od sportovních aktivit po párty. Problém je, jak takový zájezd zorganizovat. Zařizování bydlení, dopravy a všeho kolem je dost zdlouhavé. Domluvit se ve více lidech také není úplně hračka. Řešení? Zaostři na zážitkové zájezdy pro mladé lidi, u kterých nemusíš vůbec nic řešit. Co tě na nich čeká?

Luxusní lyžování i divoká řeka

Představ si nejlepší lyžařské podmínky na sjezdovkách dlouhých 48 km, večerní akce a ubytování, ve kterém nechybí fotbálek, bar či sauna. Tak přesně to a mnohem víc ti přináší SnowCamp16 – Jasná. Podívej se s partou do největšího lyžařského střediska na Slovensku a užij si luxusní lyžování doplněné o opravdu našlapaný program. Pokud nemáš s kým vyrazit, není to problém. Na zájezdu se seznámiš a aspoň poznáš někoho nového.

SnowCamp16

Sníh ti nesvědčí? Vydej se raději za krásami ledovcové řeky Salzy do Rakouska. Užiješ si překrásnou přírodu, vzrušující vodácký zážitek a večerní pohodu v kempu. RaftCamp16 – Salza je skvělou kombinací adrenalinu a zábavy.

RaftCamp16

Tyto dva zájezdy jsou pouze malou ukázkou toho, co můžeš na zájezdech zažít. Již nyní jsou v přípravě rafty v podobě 7 denního sjíždení balkánských řek a 7 denní plavba na lodi pro 2 x 10 lidí a Zrče beach. V průběhu celého roku tak budeš mít možnost vyrazit za dalšími zajímavými zážitky a novými místy. A s kým?

CoolCamp.cz se specializuje na zážitkové zájezdy pro mladé lidi, především z řad vysokoškolských studentů, kteří chtějí zažít dobrodružství, poznat nové kámoše, užít si párty a vyzkoušet si zajímavé věci na úžasných místech v zahraničí. Vyber si zájezd a nic dalšího nemusíš řešit! V popisu každé akce najdeš kompletní informace.CoolCamp.czNechceš propásnout zajímavé nabídky a novinky? Sleduj CoolCamp.cz na facebooku a nic ti neuteče. Bavit se a vyrazit můžeš jak v zimě, tak v létě!

Vždy něco navíc

Skvělou zprávou je, že CoolCamp.cz spolupracuje při přípravě zájezdů s různými partnery. Díky tomu máš možnost vždy zažít a dostat něco navíc, ať už je to například testování snowboardových prken, zapůjčení lyží nebo nějaká atraktivní sleva. Tak už víš, kam příště vyrazíš? Zájezd je také ideálním dárkem pro přátele, tak zbytečně neváhej. Čeká tě hromada zážitků!

Komentáře k příspěvku