Zajímavé dárky k Vánocům od Xiaomi

Firmě Xiaomi se dostává stále větší pozornosti. Řada lidí má čínskou značku spojenou hlavně s výrobou chytrých telefonů. Je pravdou, že co se distribuce chytrých telefonů týče, byla Xiaomi ve třetím kvartálu roku 2018 na čtvrtém místě za firmou Apple. Její tržní podíl je momentálně přibližně 9,7 % a meziroční změna je o více jak 21 %.

Xiaomi je ale zajímavá tím, že nevyrábí jenom smartfony. Značka boduje i při výrobě jiných chytrých věciček. Ve své nabídce mají dokonce i pohovku, chytré záchodové prkénko nebo teploměry. Pokud máte ve své blízkosti nějakého technologického nadšence nebo někoho, kdo vlastní Xiaomi telefon, máme pro vás tři tipy na vánoční dárky..

Robotický vysavač

Máte ve svém okolí novomanžele, mladou rodinu s malými dětmi nebo chcete udělat radost spolužákům? Robotický vysavač je pro moderní lidi přímo spasením. Kromě toho Xiaomi robotické vysavače nejsou tak drahé a mají dobré výsledky. Můžete koupit buď jenom jednoduchý vysavač nebo přístroj s mokrým čištěním. Do malého bytu to může být velmi výhodné. Ráno ho zapnete a večer při návratu z práce je podlaha krásně čistá.

Obal na Xiaomi Redmi Note a další

Xiaomi mobily jsou velmi oblíbené, především díky svojí ceně, ale i díky svému výkonu. Úspěchu se těší i modely Xiaomi Redmi Note. Pokud máte ve své blízkosti někoho, kdo telefon má nebo mu ho budete kupovat na vánoce, nezapomeňte rovnou také na obal. Kvalitní obal může prodloužit životnost telefonu. Kromě toho i obaly na Xiaomi Redmi Note mohou být samostatným dárkem. Můžete pro své blízké nechat například vytvořit personalizovaný obal s jejich oblíbenou fotkou, obrázkem či motivem.

Zdroj: Etuo.cz

Zdroj: Etuo.cz

Elektrická koloběžka

V moderním městě by co nejméně lidí mělo jezdit autem. Jeho obyvatelé by se měli především pohybovat pěšky, na kole nebo využívat městskou hromadnou dopravu. Proto se v současnosti velké oblibě těší i koloběžky. Ani v tomto odvětví Xiaomi nezaostává. Elektrická koloběžka Mi Electrics Scooter je vhodná do města pro studenty a pracující, kterým se už nechce čekat na autobus nebo řešit parkování. Na jedno nabití můžete ujet až 30 kilometrů.

Komentáře k příspěvku