Vzniká u nás vůbec první škola pro YouTubery! Nebo u2bery?

Škola pro u2bery

Chceš se stát YouTuberem?

YouTube je fenomén, ke kterému patří nejen fail videa, ale také YouTubeři a YouTuberky, se kterými se minimálně v ČR a na Slovensku roztrhl pytel. Mnoho mladých lidí se nechává inspirovat úspěchem nejsledovanějších kanálů, kterým nechybí stovky tisíc fanoušků a stovky tisíc korun na bankovním účtu. Ostatně i u nás na webu najdete návod, jak si začít vydělávat jako YouTuber a jeho pokračování, kde jsou představeny reálné výdělky z YouTube.

To jako fakt?

Po různých YouTube kempech a trapných kurzech od jednotlivců přichází nyní do ČR opravdový bizár. Tím je vůbec první Škola pro u2bery, která by měla zájemce o YouTube kariéru naučit, jak před online diváky zabodovat. Do lektorské týmu školy patří Fimlar, Tomáš Lukavec, Mesha, Nakashi či Martin Rota. Poslední zmíněný je za mě skvělou ukázkou toho, jak se může zajímavý koncept krásně zaprodat. Už jen čekám, kdy Martin po dopečení pizzy a proškolení několika harantů natočí nákupní haul.

Rodiče, připravte peněženky

Rychlý pohled na kurzy odhalí, že jsou zaměřeny především na děti ze základky, tedy 4. až 6. třídou přesněji. Je tedy jasné, kdo 5000 Kč za kurz s profesionálním u2berem z řad lektorů vlastně vysolí. A já už jen dodávám, že pokud chcete ovládnout YouTube, raději začněte natáčet a vyšlapte si vlastní cestičku. Bůra můžete investovat do vybavení a rekvizit pro první videa.

Komentáře k příspěvku