Výběr kvalitního skate oblečení není jen tak

Jak vybírat?

Jedno je jasné. Skate oblečení by mělo být stylové, ale současně i plně funkční, aby vás nejen neomezovalo, ale umožnilo zcela volný pohyb a do určité míry poskytovalo i ochranu pro případ pádu. Ke skatu prostě patří oblečení, které je pro tento sport vhodné a současně ho lze použít i pro různé další aktivity.

Jak poznat kvalitu?

Nakupujte jen u obchodníků, kteří se věnují přímo potřebám pro skateboarding a nabízejí skutečně značkové oblečení a vybavení. Levným napodobeninám, které se tváří na první pohled lákavě, ale nedosahují požadované kvality, se raději ve vlastním zájmu vyhněte. Rozhodněte se pro výrobky opravdu kvalitní a prověřené. Mezi takové značky určitě patří například Ambassadors, Asphalt Yacht Club nebo osvědčená firma Trasher. Promyšlené oblečení vydrží opravdu dlouho a navíc je přímo určeno pro skateboarding, což mluví zcela jasně. Kvalitní zpracování poznáme nejen podle značky, ale i podle provedení a drobných detailů, jako jsou přímost a vzhled stehů, zakončení rukávů a podobně.

Oblečení a doplňky na skete mohou být i skvělým dárkem, jen si pečlivě zjistěte správnou velikost obdarovaného. Určitě se podívejte někam, kde mají pořádně velký výběr a kvalitní materiály. My doporučujeme skate shop Ambassadors.eu, kde si musí vybrat opravdu každý fanoušek fošny.

Co všechno patří ke skate stylu

Oblečení na skate – to není jen triko, mikina nebo bunda a nějaké ty kalhoty, kraťasy či stylové tepláky, patří sem pochopitelně i spousta dalších věcí, které sice nevypadají tak důležité, ale k pořádné výbavě prostě patří. Skate-styl má svůj osobitý střih i typické barevné motivy a kombinace, je tedy třeba i trochu stylově vypadat.Co na hlavu? Jasně, hodně záleží na sezóně.

V létě určitě sáhnete po obligátní kšiltovce, ale pokud vyrazíte skejtovat za poněkud chladnějšího počasí, určitě oceníte i správného kulicha. Opravdoví nadšenci nepohrdnou ani takovými stylovými doplňky, jako jsou skejťácé ponožky nebo spolehlivý pásek. Ačkoli mnozí nosí kalhoty „proklatě nízko“, na některé odvážnější prvky ne skatu je potřeba, aby kalhoty držely na svém místě, potom je na místě použít právě ten vhodný pásek. Kapitolou samotnou pro sebe jsou boty na skate, nicméně to by bylo na mnohem delší článek.

Ve správném oblečení se nenecháte zaskočit horkem ani chladným počasím, stejně jako nějakým tím deštíkem. Vždyť takové skate mikiny a bundy nenají většinou kapuci jen pro parádu a styl, ačkoli to ke skejtování patří i stylově.

Komentáře k příspěvku