Toužíš vyrazit do světa jako Au Pair? Rozhodni se pro změnu a poznej New York, L.A. nebo třeba Peking!

Toužíš vyrazit do světa jako Au Pair? Rozhodni se pro změnu a poznej New York, L.A. nebo třeba Peking!

Au Pair není jen hlídání dětí

Chceš si vyzkoušet, jaké je to žít v zahraničí? Lze to i bez velkých investic! Au Pair totiž rozhodně není pouze péče o děti. Je to příležitost, díky které poznáš jiný životní styl, odlišnou kulturu a do určité míry i sama sebe. Používat každý den cizí jazyk a být zodpovědná za malé členy rodiny pochopitelně není úplně lehké a vyžaduje to dost energie, nicméně možnost doopravdy poznat a vyzkoušet si život lidí v zahraničí za to stojí. A co musíš splňovat? Konkrétní podmínky pochopitelně záleží na podmínkách země, kam chceš vycestovat, nicméně předpokladem je minimální věk 18 let, láska k dětem, nejlépe alespoň střední znalost jazyka dané země nebo angličtiny a čistý trestní rejstřík.

Je na tobě, kam vyrazíš

Na základě výše zmíněného je jasné, že jedním z faktorů rozhodujících o tom, kam vyrazíš, je znalost jazyka. Nejčastějším cílem tak bývá Velká Británie, která je krásná a kromě ruchu velkého města nabízí i klidný venkov, nicméně se znalostí angličtiny můžeš dnes vyrazit klidně i do Číny. Roli pochopitelně hrají také poplatky, do určitých zemí si sama platíš pojištění, dopravu a další výdaje, v jiných za tebe dost věcí může hradit již přímo hostitelská rodina a z kapesného ti zůstanou peníze na to, aby sis během volného času mohla užívat objevování zajímavých míst, vlastní zájmy a společenský život.

Vsaď na prověřenou agenturu

Na internetu najdeš mnoho nabídek práce v zahraničí, nicméně podvodníci nespí a ztráta peněz často bývá ještě tím nejsvětlejším scénářem, který tě čeká. Rozhodneš-li se pracovat legálně v zahraničí a jako Au Pair obzvláště, vždy je důležité obrátit se na zkoušenou agenturu s dobrými referencemi. Ta zajistí vše důležité, poskytne ti potřebné informace předem a hlavně ti zprostředkuje pro tebe ideální rodinu. Zároveň je pro tebe k dispozici vždy, kdy potřebuješ poradit a případně řešit nějaké komplikace. A jakou agenturu vybrat? Mám pro tebe tip!

Agentura COOLAGENT je na trhu již od roku 1995 a specializuje se na zprostředkování Au Pair pobytů v Evropě, USA a například také ve zmíněné Číně. Velkou výhodou je individuální přístup ke každé zájemkyni. Neváhej si vyžádat bližší informace ZDARMA a sleduj aktuální akce. Například u programu v USA na tebe nyní čekají letenky a mnoho dalších výhod.COOLAGENTPokud tě láká práce Au Pair, agentura COOLAGENT ti poradí, jak splnit podmínky a pomůže ti najít nejvýhodnější řešení. Stačí mít odhodlání a chuť osamostatnit se. U každé země a programu najdeš výpis nejdůležitějších informací.

Jaké jsou zkušenosti bývalých Au Pair?

V okolí mám hned několik kamarádek, které se v minulosti rozhodly dělat Au Pair. Prakticky všechny se shodují na tom, že to pro ně byla skvělá zkušenost. Člověk se nejen zdokonalí v cizím jazyce, ale také se naučí jednat sám za sebe, osamostatní se a zjistí, jaké to je hospodařit s penězi. K tomu přidej hromadu nových kontaktů a zážitků při poznávání památek a krásných míst. Nevýhodou je pochopitelně odloučení od domova a občasné vyčerpání z péče o nějakého toho rošťáka. Myslela jsem si, že právě s dětmi bývají největší problémy, ale každá z kamarádek hostitelskou rodinu velmi chválila. Ostatně i COOLAGENT každou rodinu předem prověřuje a pokud by přeci jen něco nebylo v pořádku, pomůže ti co nejrychleji najít náhradní řešení. Ke zkušenosti s Au Pair bych ještě dodala, že skvělá znalost angličtiny po návratu do ČR byla pro kamarádky velkou výhodou při hledání práce.

Za cestováním i splněnými sny

Rozhodnout se být Au Pair a vycestovat do neznáma pochopitelně není rozhodnutí, které by většina z nás udělala během pár minut. Chceš-li však doopravdy vědět, co tě čeká a mít dostatek informací k tomu, aby ses mohla správně rozhodnout, využij služeb specializované agentury. Je to nejrychlejší a nejvýhodnější cesta za novými zážitky a znalostmi, které ti práce Au Pair v zahraničí přináší. Vyrazit nemusíš hned na rok, v nabídce COOLAGENT najdeš i kratší pobyty. Sama si tak vyzkoušíš a ověříš, že Au Pair je mnohem víc než jen hlídání dětí, je to zcela jiný způsob života!

Komentáře k příspěvku