Stylové pouzdro ochrání tvůj telefon! Jaké si vybrat?

Stylový kryt

Když mobil trpí

Mobilní telefon se stal povinnou výbavou každého člověka, který chce být v kontaktu se světem. Je to náš zdroj informací a zábavy. Nosíme ho neustále s sebou, což mimo jiné znamená, že neustále hrozí jeho poničení. Pohled na rozbitý displej a poškrábaný přístroj není zrovna fajn zážitek, a proto je u dražších mobilů vhodné zapřemýšlet nad ochranou v podobě stylového příslušenství. Různá pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefony mají estetickou, ale také ochrannou funkci. Používáním takového příslušenství telefon nejen chráníš před poškozením, ale zároveň vyjadřuješ vlastní styl. Další nespornou výhodou je, že ti telefon vydrží mnohem déle jako nový. A když se ho po nějaké době rozhodneš prodat, získáš díky jeho super stavu více peněz. Jakým příslušenstvím si tedy udělat radost?

Pozor na displej

Pokud to s ochranou před poškozením myslíš vážně, úplným základem jsou tvrzená ochranná skla na displej mobilního telefonu. Právě displej je nejzranitelnější a bohužel často i nejdražší částí přístroje. Aplikací skla zabráníš vzniku škrábanců a oděrek. Pochopitelně dále můžeš mobil pohodlně ovládat, sklo je prakticky neviditelné. Ideální vychytávka pro všechny nešiky a lidi, kteří nosí telefon v kapse s drobáky a klíči od bytu. Další cestou, jak displej ochránit, jsou flipová pouzdra. Působí elegantně a zakrývají celý povrch displeje.

Flipová pouzdra

Pro drtivou většinu modelů seženeš také odolná pouzdra. Ta jsou dostatečně robustní, aby ochránila mobil před nárazy a pády. To se hodí především těm, kteří vyráží s mobilem do přírody či za sportem. Pojmem mezi odolnými pouzdry je Panzer Case, který seženeš jak pro iPhone, tak pro další chytré telefony. Výhodou je kromě kvalitního zpracování také přítomnost stojánku a skvělá cena.

Panzer Case

Odvážný styl na dosah

Ve výčtu rolí, které dokáže mobil zastat, nesmíme zapomenout na jednu velmi důležitou, která potěší především ženy. Je to také módní doplněk. Sladit ho s outfitem je pouze otázkou dobře zvoleného pouzdra. Máš náladu na trendy třpytky a výrazné barvy? Pouzdra trendy mix ti přání splní do puntíku.

Trendy mix

Nebo tě snad lákají originální motivy inspirované aztéckýmy vzory? Žádný problém! Vyber si takové pouzdro, které bude maximálně vyhovovat tvému vkusu.

Aztec

Pro sportovce se hodí vtipná pouzdra na běhání, protože moderní telefony a chytré aplikace umí nejen namixovat vhodnou hudbu pro nejlepší sportovní výkon, ale také měřit uběhlou trať i spálené kalorie. Nosit s sebou mobil na běhání tak konečně dává smysl. Díky pouzdru tě mobil při běhu neomezuje a nehrozí, že ti například vypadne z kapsy.

Sportovní pouzdra

Nabídka stylového příslušenství je opravdu široká. A kde vybírat pouzdra na mobilní telefony za skvělé ceny? Mám pro tebe jeden zajímavý tip!

Zákazníky ověřený obchod CoolCase.cz ti přináší designová pouzdra, kryty, obaly, ochranné fólie a další stylové příslušenství pro mobilní telefony. Všechny výše představené kousky najdeš přímo v jeho nabídce za skvělé ceny. Pouzdra jsou dostupná pro velké množství modelů mobilů různých značek. Na své si tak přijdou nejen majitelé iPhonu a Samsungu.CoolCase.cz

Využij slevový kupón COOLSTUDENT, díky kterému získáš na CoolCase.cz slevu 10 %. Možné využití pro celý sortiment. Platnost do 30. června 2016.

Pravý fanoušek se pozná

Třpytivé kryty a výrazné barvy jsou přeci jen víc pro něžné pohlaví, ale to neznamená, že stylové pouzdro si nemohou užívat také muži. Obchod CoolCase.cz má v nabídce oficiální pouzdra seriálů, zpěváků, kapel a fotbalových klubů. Fanoušek Liverpool FC má tak jedinečnou příležitost světu ukázat, jaký je jeho oblíbený klub. To stejné platí pro seriálové nadšence, kteří si mohou pořídit například pouzdro Živí mrtví či Hra o trůny.

Hra o trůny

Jak vidíš, přizpůsobit telefon vlastnímu stylu je jednoduché jak facka. Z hromady stylového a praktického příslušenství pro různé typy mobilů si bez komplikací vybereš.

Komentáře k příspěvku