Studentky, chcete mít krásné vlasy? Investovat do kvalitní vlasové péče se vyplatí

Studentky, chcete mít krásné vlasy? Investovat do kvalitní vlasové péče se vyplatí

Když jsou vlasy zničené

Poškozené vlasy trápí nejednu z nás. Barvení, žehlení a v neposlední řadě i používání nevhodné vlasové kosmetiky na nich zanechává stopy, které nás rozhodně netěší. Péče o vlasy vyžaduje nejen čas a určitou dávku disciplíny, ale také vhodné pomocníky a postupy. Pokud si lámeš hlavu s tím, jak pečovat o dlouhé vlasy, mám pro tebe několik praktických tipů.

Jak správně pečovat o vlasy?

Je úplně jedno, zda-li máš vlasy poškozené, nebo se zatím raduješ z jejich zdravého vzhledu. V obou případech nesmíš podcenit pravidelnou péči. Vždy je lepší zakročit včas a preventivně, než se snažit zachraňovat opravdu hodně oslabené vlasy. Prakticky každé roční období je pro ně velkou zatěžkávací zkouškou, o vlasových kreacích ani nemluvě. Velkým překvapením pro mnoho žen a dívek je, že problémy s vlasy může způsobit levnější kosmetika, kterou si v dobré víře zakoupily. Z vlastní zkušenosti doporučuji investovat do kvalitních a ověřených značek. Prvotní investice je sice vyšší, nicméně výsledek se vyplatí a kvalitní produkt ti vydrží déle. Ve výsledku tak ušetříš. A jak o vlasy vlastně pečovat? Zapamuj si následující seznam doporučení:

  • nezapomínej vlasy pravidelně zastřihávat
  • péče o vlasy není pouze šampon, používej i další produkty
  • nezatěžuj vlasy zbytečně barvami a divokými účesy
  • používej pořádný hřeben, některé levnější vlasy ničí
  • pozor na teplotu při fénování, žehlení apod.
  • investuj do kvalitní vlasové kosmetiky
  • krásu vlasů ovlivňuje i zdravý životní styl

Dokonce i hodně zničené vlasy mají šanci na záchranu, když budeš výše zmíněná doporučení dodržovat. Vše souvisí se vším, a proto je doopravdy nutné snažit se vlasy hýčkat ve všech ohledech.

Kosmetika je základ

Již několikrát zmíněná vlasová kosmetika je základ. Na trhu je z čeho vybírat a některé luxusní značky ověřené profesionály jsou dostupné i pro tebe. Skvělým příkladem je Kérastase. Tato značka působí pod mateřskou firmou L’Oréal Paris a nabízí širokou řadu produktů, se kterými získáš vysněnou hřívu i větší sebevědomí. Rozdíl poznáš již po první aplikaci. A kde tuto značku sehnat skutečně levně?

Internetový obchod Parádivka.cz ti pomůže udělat první krok ke krásným a zdravým vlasům. V nabídce najdeš luxusní francouzskou vlasovou kosmetiku Kérastase a dekorativní kosmetikou od L’Oréal Paris. Vše velmi přehledně a za skvělé ceny. Samozřejmostí je rychlé dodání a milým bonusem je doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč.ParádivkaPro novinky a zajímavé akce nezapomeň sledovat Parádivka.cz na facebooku. Vše se dozvíš jako první a nic ti neunikne!

Vlasy potřebují rozmazlovat

Orientovat se ve světě krásy a nových trendů není někdy jednoduché, ale jedna věc je jistá. Na pohled krásné a silné vlasy z módy nikdy nevyjdou! Udělej si tak radost a neboj se sama sebe alespoň trošku hýčkat. Okolí si toho 100% všimne!

Komentáře k příspěvku