Stane se marvelovka Deadpool nejnářezovějším filmem roku 2016?

Stane se marvelovka Deadpool nejnářezovějším filmem roku 2016?

Druhý pokus o oživení komiksového anti hrdiny

Na filmovém plátně jsme se s Deadpoolem mohli setkat již ve filmu X-men Origins: Wolverine z roku 2009. Zcela upřímně to nebylo příliš zábavné setkání a kdo zná originální komiksy, byl pořádně zklamaný. Deadpool je totiž tak trošku jiný komiksák. Pro ostré slovo nejde daleko, kolem brutálního násilí nekličkuje a hlavně jako jediná postava od společnosti Marvel ví, že se nachází v komiksu. Komunikuje tak se čtenářem, mění si děj dle libosti a celkově je to takový neřád. Tento prvek nyní zůstane také ve filmu, což je příslibem toho, že se bude jednat o opravdu originální podívanou.

Avokádo, které mělo sex se starším avokádem

Každý správný hrdina získá nadlidské schopnosti díky nějaké nehodě, ať už je to kousnutí pavoukem, nebo ponoření do neznámé látky. Wade Wilson, kterého ve filmu hraje Ryan Reynolds, není výjimkou. Lékaři mu diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, ale zároveň mu nabídli experimentální léčbu. Ta dopadla tak, že Wade se sice zbavil rakoviny, ale zůstal zcela znetvořen. Sám svůj vzhled popisuje tak, že vypadá jako avokádo, které mělo sex se starším avokádem. Bonusem budiž to, že získal schopnost rychlého samouzdravování. S takovou vlastností a situací, do které se dostal, mu nezbývalo nic jiného než se okostýmovat a stát se Deadpoolem!

Zajímavá marketingová kampaň

Stejně jako samotný Deadpool, tak i propagace filmu je dost svérázná. Už nyní se fanoušci Marvelu po celém světě baví různými billboardy, slovními hrátkami, sestřihy a fotkami, na kterých je Deadpool v absurdních situacích. Alespoň maličkým důkazem originality celé kampaně jsou oficiální plakáty k filmu.

Deadpool

Bude film Deadpool opravdu takový nářez?

Po zhlédnutí traileru se možná už i ty těšíš na českou premiéru, která je naplánována na 11. února 2016. Ryan Reanolds se v rohovorech nechal slyšet, že tento film doopravdy bude stát za to a Deadpool je jeho vůbec nejoblíbenějším hrdinou všech dob. Žádného jiného již v životě nechce hrát. Není se čemu divit, Green Lantern mu totiž moc nesedl. Ohlasy na trailery jsou zatím velmi pozitivní a skoro se zdá, že film je již nyní předurčen k úspěchu. Já osobně si počkám až do kina, ale nemohu popřít, že se přeci jen začínám dost těšit!

Komentáře k příspěvku