Soutěž o vstupenky do muzea voskových figurín Grévin

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěž o vstupenky do muzea voskových figurín Grévin

Prohlídka plná zážitků

Chudý student si pro tebe ve spolupráci s pražským muzeem voskových figurín Grévin přichystal exkluzivní soutěž, díky které máš možnost se zdarma setkat s celou řadou slavných osobností, českých i světových, žijících i nežijících. V muzeu Grévin však nejde pouze o přehlídku soch, celá expozice rozmístěná na přibližně 3000 metrech čtverečních je zpracována jako zajímavé exkurze napříč historií, každá socha má svou roli a v kombinaci s hudbou a světelnými efekty si tak doopravdy budeš připadat jak v jiném světě.

Soutěž o vstupenky do muzea voskových figurín GrévinSoutěž o vstupenky do muzea voskových figurín Grévin

Během prohlídky si užiješ několik interaktivních zastávek a takové technické lahůdky jako je například videomapping. Figurín se můžeš dotýkat, fotit se s nimi a fotky ihned sdílet například na facebooku přes dostupnou wifi. Co řeknou přátelé na selfie s Karlem Gottem? Nebo rovnou s Bradem a Angelinou?

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čekají celkem 4 vstupenky do muzea voskových figurín Grévin. Za slavnými osobnostmi se tak můžeš podívat rovnou s přáteli.

Soutěž končí již 20. února 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

TIP: Kromě této soutěže máš nyní možnost zúčastnit se také valentýnské soutěže o nejoriginálnější, nejvtipnější nebo jinak nej… vyznání lásky. V soutěži jsou opět vstupenky a další drobné dárky.Valentýnská soutěž

Muzeum Grévin se nachází v Celetné ulici mezi Staroměstským náměstím a Prašnou branou. Pro studenty s platným ISIC nebo EYCA si navíc přichystalo zvýhodněné vstupné. Pokud tedy chceš zjistit, jak vysoký byl ve skutečnosti například Karel IV., neváhej si do muzea udělat výlet, stojí to za to!

Výherce soutěže

Jan Jonáš

Komentáře k příspěvku