Soutěž o audioknihu Tajemství rychlého učení

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

audioteka.cz

Učení je mučení

Každý student se shodne na tom, že učení zrovna nepatří mezi nejzábavnější aktivity. Někdy člověk kouká do učebnice hodinu, aby následně zjistil, že si zapamatoval pouze pár věcí. Pravdou zůstává, že někteří studenti se ani nedokáží správně učit. Nesoustředí se, vybírají si nesprávné informace k zapamatování a nedokáží pracovat s časem. Pokud mezi ně již nechceš patřit, máme pro tebe skvělý tip!

Ve spolupráci s Audioteka.cz ti přinášíme soutěž o audioknihu z kategorie osobního rozvoje, která tě přesvědčí o tom, že i učení a získávání nových vědomostí může být zábava.

České audioknihy nyní můžeš poslouchat kdykoliv a kdekoliv s mobilní aplikací Audioteka.cz pro iOS, Android i Windows Phone. V nabídce najdeš audioknihy všech možných žánrů od aktuálních knižních bestsellerů po klasická díla.

O co soutěžíme?

Na jednoho ze soutěžících, který vyplní formulář níže a správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, čeká audiokniha Tajemství rychlého učení kanadského specialisty na řízení firem Dana Millera. Tato kniha tě kromě jiných dovedností naučí metodu, díky které bude tvoje učení rychlejší a efektivnější.

Tajemství rychlého učení

Audioknihu si výherce stáhne dle doručených instrukcí z Audioteka.cz ve formátu MP3.

Soutěž končí již 14. června 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherce soutěže

Dana Gregorová

Komentáře k příspěvku