Patrik Rytmus Vrbovský servíruje teaser na Sídliskový sen – dokument o jeho životě

Sídliskový sen

Velký risk

Jako vyučený kuchař/číšník jezdil do práce na kole, následně dělal krupiéra a teprve až po několika letech vystupování zdarma se rozhodl práci opustit a vydat se na dráhu rappera. Velký risk se mu vyplatil a celý jeho příběh zavítá také do kin v podobě dokumentu Sídliskový sen.

Sídliskový sen se splnil

Snímek s délkou 90 minut bude mít premiéru 20. srpna 2015. Natáčení trvající 8 let probíhalo nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Rakousku, Itálii a Indii. Především poslední zmíněná destinace je příslibem hodně zajímavých záběrů a sám jsem zvědavý, jak výlet do země uctívačů krav zapadne do celého příběhu. Před kamerou se objeví nejen Patrikova rodina (včetně biologického otce), ale také jeho bývalé přítelkyně, Ego, Anys, Wich, Johnny Perfekto, Tina a mnoho dalších. Obraz pochopitelně doprovodí více než 20 nejznámějších skladeb Rytmuse. Chybět nebude Cigánsky sen, Sám či nejnovější Život je film z projektu PODZEMGANG.

První testovací promítání filmu Sídliskový sen a reakce lidí zatím nasvědčují tomu, že tě čeká opravdu hodně zajímavá podívaná o lásce, rasismu, motivaci a mnoho dalších tématech hýbajících světem nejúspěšnějšího slovenského rappera.

Komentáře k příspěvku