Rande a zmrzlina je ideální kombinace! Kam v Praze vyrazit za nejlepší?

Rande a zmrzlina je ideální kombinace! Kam v Praze vyrazit za nejlepší?

Lahodný tip na rande

Zapomeň na stres a shon. S hezkým počasím se Praha otvírá novým zážitkům, kterými je čas od času ideální zpříjemnit si nejen studentský život. Taková poklidná procházka zpříjemněná lahodnou zmrzlinou a posezením v příjemném prostředí člověka nabije novou energií a pročistí mu hlavu. Ostatně právě zmrzlina a kavárna je ideálním tipem pro všechny, kteří touží po romantické schůzce bez chybičky. Pokud stojíš před plánováním rande, a to klidně i toho úplně prvního s danou osobou, tak věř, že kvalitní kavárna nikdy nezklame. Podle čeho vybírat?

Poctivý přístup a kvalita na prvním místě

Moderní kavárna, do které se rádi vracíme, není v žádném případě synonymem pro nudné poháry, ve kterých hraje hlavní roli zmrzlinová směs a nekvalitní suroviny. Je skvělé vidět, že zájem o kvalitu a vynikající servis ze strany nás zákazníků roste. Minimálně v Praze je tak možné navštívit několik málo kaváren, které na tento zájem reagují a o produktu a jeho prodeji přemýšlejí. Právě používání kvalitních a čerstvých ingrediencí odlišuje kvalitní domácí zmrzlinu od té, kterou některé cukrárny a podniky nakupují v podobě suché práškové směsi. Není tak velkým překvapením, že výsledek a především požitek z konzumace je nesrovnatelný. A kam v hlavním městě vyrazit na rande a opravdu lahodnou zmrzlinu?

Domácí zmrzlina pražské kavárny Cacao Café byla zařazena mezi tři nejlepší zmrzliny v Praze. Vyrábí se z čerstvých ingrediencí českých dodavatelů a doplňkové přísady jsou dováženy z celého světa s důrazem na jejich kvalitu. Vanilka je tak například z Madagaskaru a kakao pochází z jižní Ameriky. Kromě tradiční kopečkové zmrzliny najdeš v nabídce zmrzlinové dezerty, dorty a také novinku v podobě tzv. raw dortů. Jejich výroba ctí zásadu, že žádná surovina a jídlo by nemělo projít tepelnou úpravou za teploty vyšší než 42 stupňů Celsia. První sousto tě však přesvědčí o tom, že tato zásada rozhodně neovlivňuje negativně chuť, ba právě naopak. Ta je totiž výborná! Kompletní nabídku si můžeš prohlédnout na internetových stránkách kavárny.Cacao CaféNávštěvu kavárny, která se nachází na adrese V Celnici 4 (ihned u Náměstí Republiky) je vhodné předem naplánovat. Rezervaci je možné provést pohodlně online prostřednictvím formuláře, kde si vybereš i svůj stůl. Od března je otevřena také velká letní zahrada.

Rozhodně doporučuji sledovat zajímavý blog blog.cacaoprague.cz o trendech a novinkách ve zdravé stravě, které kavárna Cacao Café nabízí. Raw dort

Raw dort s čokoládou a pomeranči je ideální volbou pro milovníky zdravé stravy.

Pro radost z návštěvy

Cacao Café se může pyšnit nejen kvalitní zmrzlinou a dezerty dle moderních trendů. V pracovních dnech je připraveno zvýhodněné polední menu. V nabídce nechybí různé druhy kávy, čaje a pro zahnání hladu také čerstvé bagety a saláty. Filtrovanou kávu můžeš konzumovat neomezeně, stačí zaplatit jednou a obsluha vždy s radostí znovu doleje další. To vše v kombinace s příjemným prostředím dělá z kavárny perfektní místo pro schůzku bez ohledu na to, zda-li se jedná o rande, nebo například pracovní záležitost s jistotou bezplatného WiFi připojení k internetu. Cacao Café je otevřeno 7 dní v týdnu. Tak už víš, kdy vyrazíš na nejlepší zmrzlinu v Praze?

Galerie

Komentáře k příspěvku