Párty na koleji? Pořiď si mobilní reproduktor se studentskou slevou

Párty na koleji? Pořiď si přenosný reproduktor se studentskou slevou

Snem každého studenta byla pořádná hifi věž

Koncem minulého roku jsme se spolubydlícím řešili, že si čas od času chceme hlasitě pustit hudbu nebo nějaký film. Reproduktor v mém notebooku se může pochlubit vším možným, ale dostatečná hlasitost a kvalita přednesu to určitě není. Řešení? Napadlo mě resuscitovat hifi věž, kterou jsem měl u rodičů. Při pohledu na zaprášenou bednu enormních rozměrů, která dokáže přehrávat ještě i kazety, se můj plán rozsypal jak domeček z karet. Chce to něco modernějšího!

Když zvuk předčí velikost

Po chvilce zkoumání všech možností si naši pozornost získaly mobilní reproduktory. Jsou snadno přenosné, ozvučí celou místnost a s jiným zařízením se spojí bezdrátově. Já si je pamatoval z předchozích let jako taková chrastítka, ale spolubydlící mě přesvědčil o tom, že doba se mění a malé rozměry dnes již dávno nejsou nutně spojeny s nekvalitními parametry, ba právě naopak! Při dobrém výběru se člověk dočká čistého zvuku, velké výdrže a v neposlední řadě i stylového designu.
X-mini KAI2

Mobilní reproduktory s neuvěřitelným zvukem

Skvělým příkladem výše zmíněných kvalit jsou mobilní reproduktory X-Mini, které získaly nejedno prestižní ocenění. Spojení moderních technologií se zajímavým designem zkrátka funguje! Například reproduktor X-mini Mini 3 patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu na trhu. Výdrž na baterie je úžasných 6 až 10 hodin a kromě super vzhledu přináší řadu patentovaných technologií. Výsledkem je vysoká kvalita. Reproduktor snadno propojíš s mobilem, tabletem nebo jiným audio zařízením přes Bluetooth, případně můžeš použít kabel pro přehrávání přes 3,5 mm audio jack (je součástí balení).

X-mini Mini 3
Právě pro tento reproduktor jsme se nakonec rozhodli a nelitujeme. Zatím nám plně vyhovuje. Až dostaneš chuť na skutečně ostrý zvuk a budeš potřebovat ozvučit větší prostor, tak je tu například X-mini EXPLORE Plus – stereo Bluetooh kapesní reproduktor s pasivním wooferem! Jeho zvuk je skutečně ohromující a díky odolnosti vůči vodě a prachu (IPX4) je opravdu outdoorový. Na ozvučení opravdu velké akce je pak v nabídce například osobní audio systém X-mini CLEAR.

Pokud i tebe mobilní reproduktory zaujaly, v nabídce X-mini najdeš hned několik kapesních reproduktorů s různými parametry. Troufnu si říct, že si vybere prakticky každý bez ohledu na to, zda-li potřebuje hudbu jen občas při pokecu s přáteli, nebo chce každý den pořádat pařbu na koleji.

Při nákupu na stránkách internetového obchodu X-mini mohou držitelé průkazů ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE, Staff Card využít atraktivní 20% slevy na celý sortiment. Při registraci zadáš do IČ číslo karty a do poznámky v objednávce zadáš heslo „sleva 20%“. Slevu nelze sčítat s dalšími slevami.X-mini e-shopNekompromisní zvuk, mobilitu a kvalitu můžeš mít jako student o poznání levněji! Mobilní reproduktor je také skvělým dárkem.

O hudbu je postaráno

Mobilním reproduktorům patří budoucnost. Jsou praktické, cenově dostupné a jejich zvuk uspokojí i náročnější ucho. Hudba se tak jako tak přesouvá do mobilů, které stejně jako reproduktor můžeš nosit neustále s sebou. Jakmile dostaneš chuť pustit si hlasitě hudbu, budeš připraven!

Komentáře k příspěvku

  • Zdeňka

    X-Mini doma mám, používám prakticky denně a spokojenost. Řve slušně :).