Otravný mimozemšťan Alza nabízí studentské slevy až 50 %

Otravný mimozemšťan Alza nabízí studentské slevy až 50 %

Slevy i na nové gadgety a konzole

Počítače a elektronika nám z velké části vládnou, ať si to chceme připustit nebo se tomu naoko bráníme. Ovšem pokud nechceme zaostávat za dobou a držet krok, musíme často upgradovat, nebo sáhnout po nové technice. To nebývají zrovna malé investice, takže máme-li možnost využít studentských slev a zvýhodnění, proč bychom to neudělali?

Alza už nabízí opravdu vše elektronické

Jeden z největších a nejznámějších prodejců a obchodníků s počítači i další elektrotechnikou má pobočky rozmístěny na celém území republiky. Mimo zorné pole Alzy jsme nezůstali ani my, studenti, kteří tvoříme sice asi tu nejméně zazobanou, ale rozhodně zájmem překypující část zákaznického spektra.

V programu firmy se objevují slevové a zvýhodňující akce se zaměřením na různé typy výrobků, velmi zajímavým počinem pro studenty (i pro učitele) je spuštění studentského slevového programu. Nabídka exkluzivních slev se neustále rozšiřuje a aktualizuje, v zásadě je rozdělena do dvou základních směrů (krátkodobé a dlouhodobé). Kromě toho se ještě vyplatí sledovat aktuální nabídku, protože mimořádné nárazové slevy se dostávají až na neuvěřitelných 50 % původní ceny výrobků.

Ovšem potom je třeba reagovat opravdu rychle, protože zájem bývá obrovský a jak se říká – kdo dřív přijde, ten dřív mele. K získání studentských slev je zapotřebí mít ISIC kartu. Pro její případné rychlé pořízení stačí v internetové nabídce Alzy kliknout do správné kolonky, dál je vše od registrace až po obdržení karty skutečně bleskové. Ale my, kteří slevy a bonusy sledujeme a využíváme, my ji přece už máme dávno, že?

Budeme ještě potřebovat aktivní Alza účet, to je také otázka několika kliknutí, následně vyplníte na svém účtu číslo studentské ISIC karty a je to, hurá do vybírání! Opravdu se nejedná o nic komplikovaného, za možnosti, které Alza nabízí, se rozhodně vyplatí projít si nabídku důkladně odshora dolů a nazpátek, ačkoli třeba již dopředu víme, co budeme hledat. Ale co kdyby se v často aktualizované nabídce ještě něco zajímavého za mimořádně výhodných podmínek podařilo vyšťourat?

V čem se liší studentské slevy a studentské ceny?

U studentských slev se jedná o krátkodobé slevy ve výši až 30 % ceny výrobků, bývají časově omezeny a mohou končit i rozebráním stávajících zásob, je tedy třeba sledovat průběžně vyhlašované slevy. Jakmile se objeví u požadovaného zboží, není čas na váhání a otálení. Nějaký příklad z výrazných slev, který je aktuální v době psaní tohoto příspěvku? Jasně, tak co třeba antivirový program od osvědčené firmy Kaspersky, u kterého sleva dosahuje 40 %, herní ovladač NVIDIA Shield se slevou dokonce 50 % nebo praktický software pro převod mluveného slova na text NEWTON Dictate 4 s patnáctiprocentní slevou?

Dlouhodobé studentské ceny neznamenají již slevy tak vysoké, ale co je doma, to se počítá a každá korunka dobrá, vždyť to známe všichni. Vztahují se na téměř celý sortiment, byla by opravdu chyba takovou nabídku přejít a nevyužít. A získat kvalitní počítačovou techniku i další moderní elektroniku se slevou až 15 % je stále velice lukrativní nabídka, zejména u větších investic to bude znát.

V aktuální nabídce se objevily například klasické i modernizované a rozšířené vzory oblíbených „švýcarských armádních nožů“ od firmy Victorinox se slevou 10 %, stejná sleva je i na několik typů osvědčených tiskáren Xerox.

Slevy je zapotřebí sledovat

Život studentský se pochopitelně nesestává jen ze samého učení a zkoušek, kdo si ve volné chvíli rád hraje, tomu přijde vhod například dvacetiprocentní sleva konzole Xbox 360 Kinect s pohybovým senzorem a jako bonus získáme ještě dvě hry! Na PlayStation 4 dostanou studenti slevu 5 %. Alza neusíná a chystá nové slevové akce pro studenty, proto buďme v pohotovosti a nenechme si uniknout nic zajímavého z obsáhlé nabídky. Prohlédnout si na internetu nově vyhlášené snížení cen nezabere přece nijak moc času!

Komentáře k příspěvku