Objev největší portál s akčními letáky a srovnáním cen

Objev největší portál s akčními letáky a srovnáním cen

Nákupy ve slevě

Potraviny patří bez diskuze k jedněm z největších výdajů. Bez jídla a pravidelných výletů mezi regály se člověk zkrátka neobejde. Pokud chceš při nákupu ušetřit, vždy se vyplatí zjistit, jaký supermarket aktuálně láká na zajímavé slevy. Je sice pohodlné navštěvovat ten nejbližší od domova, ale rozhodně to není nejvýhodnější. Jak tedy vychytat atraktivní ceny a vědět, kam vyrazit na lov?

Akční ceny pod palcem

Pochopitelně by bylo úplně nejlepší před každým nákupem porovnat aktuální slevy v supermarketech a na základě nákupního seznamu se rozhodnout, kam vyrazit. Bohužel na to většina z nás nemá absolutně čas. Alespoň já si rozhodně nenaberu hromadu papírových letáků a nezačnu s kalendářem v ruce podtrhávat to, co se chystám koupit. Řešení? Akční letáky na jednom místě přináší Kupi.cz. Přehledně a pohodlně vidíš, kde mají jaká lákadla. Vše najdeš rychlostí blesku a hned víš, kam se ti vyplatí vyrazit. Tím teprve vše začíná.

Kam za levným pivem?

Studentský rozpočet je našponovaný, a proto se každá korunka hodí. Osobně považuji za skvělou funkci Kupi.cz nejen porovnání akčních cen ze supermarketů a hypermarketů, ale také graf vývoje cen s možností zapnout si hlídání akce u konkrétního produktu. V praxi to znamená, že pokud chystáš párty, můžeš si zaškrtat předpokládané položky nákupu, počkat si a pak na základě upozornění vyrazit tam, kde je mají za nejnižší cenu. A když už jsme u těch položek nákupu, můžeš si také vytvořit a sdílet nákupní seznam. Opět super věc, chystáš-li se s partou naplnit košík k prasknutí.

Chceš se stát součástí Kupi.cz? Pokud jsi vývojář, připrav si CV a neváhej ani chvilku. Můžeš se podílet na rozvoji rychle rostoucího portálu, který je od roku 2014 součástí rodiny Seznam.cz.

Letáky konečně moderně

Prohrabovat se papírovými letáky je tak trošku old school. Online porovnání všech akcí a cen produktů je naproti tomu hezky svižné, nemluvě o tom, že Kupi.cz můžeš používat také v chytrém mobilu prostřednictvím jednoduché aplikace. Neuteče ti žádná sleva a ty si můžeš být 100% jistý tím, že nakupuješ tak výhodně, jak to jen lze.

Komentáře k příspěvku