Nový český label Wear Bound je tady s kolekcí trik se Star Wars motivy

Nový česká label Wear Bound je tady s kolekcí trik se Star Wars motivy

Negativy sto let starých fotografií a Stormtroopeři

Volná designová platforma Wear Bound, která byla založena duem Janou Kubátovou a Matejem Zimákem, přináší čerstvý vzduch na českou módní scénu. Za vznikem produktů Wear Bound stojí úzká spolupráce s výtvarnými umělci, grafiky, řemeslníky a přímá komunikace se zákazníky. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a 100% česká výroba.

Ukázkovým příkladem tohoto přístupu je kromě šperků i nová kolekce trik s názvem We are not alone. Autoři kreativně využili negativů sto let starých fotografií, které zkombinovali s prvky Star Wars. „Byla to docela výzva. Vybrat z asi 1000 negativů nejvhodnější, ty pak převést do pozitivu a vyzkoušet, jak budou fungovat s naším nápadem dát jim určitou nadčasovost a fantaskní rozměr,“ dodává k motivům Matěj.

We are not alone

Designová čistota a originální produkty

Zmíněnými šperky designová platforma Wear Bound na podzim roku 2015 startovala. Náramky s kotvou a náhrdelníky se srdcem si rychle získaly pozornost mnoha příznivců. Šperky se skládají z kovové komponenty, která je proti opotřebení chráněna povrchem z drahých kovů. Favoritem autorů je jednoznačně povrch ze ze 24-karátového růžového zlata. Unisex náramek s kotvou doplňuje pásek z pravé kůže nebo jachtařského lanka. Utáhnout lze na jakýkoliv rozměr ruky. Náhrdelník se srdcem je určen pro dámy, které preferují čistý design bez kýče.

Kotva

Srdce

Pro všechny, kteří milují originalitu

Wear Bound není pouze internetovým obchodem. V rámci fashion blogu autoři upozorňují na originální produkty, atraktivní akce a designové obchody. Wear Bound produkty jsou k nalezení kromě na internetu také ve vybraných designových obchodech v Praze a Brně.

Komentáře k příspěvku