Nastupte do Škodovky – jaké volné pozice a benefity nabízí?

Nastupte do Škodovky - jaké volné pozice a benefity nabízí?

Pracovat na nové Škodě KODIAQ?

Zaslechli jste v rádiu reklamu Nastupte do Škodovky, která láká nové uchazeče do nejpopulárnější automobily v České republice? Já také, a proto jsem se rozhodl nabídce volných pozic podívat na zoubek a zjistit, jaké benefity Škoda vlastně nabízí a zda-li náhodou nemám začít přemýšlet nad změnou kariérního plánu. Škodovka se dloudobě nejen podle různých anket řadí mezi TOP zaměstnavatele a minimálně dostupné informace jsou toho důkazem. Aktuálně se snaží obsadit pozice v nejrychleji se rozvíjejícím závodu Kvasiny. Ten se nachází přibližně 40 km od Hradce Králové, zaměstnává 4 600 pracovníků, kteří vyrobí přes 700 vozů každý den. Lidé, kteří nově nastoupí do Škodovky, budou pracovat na modelech Škoda KODIAQ, Superb, Superb Combi nebo Yeti.

Lákavé benefity v praxi

Škodovka dělá zaměstnancům radost celou řadou zaměstnaneckých benefitů. Mezi hlavní patří jednoznačně dotované firemní bydlení a průměrný roční bonus 70 000 Kč. Jako další lze zmínit jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění, pronájem nových vozů, týden dovolené navíc, úrazové pojištění, dotované stravování a další.

Jaká volná místa jsou v Kvasinách?

Nabídka volných míst ve Škodovce a požadavků se neustále mění. V době psaní tohoto článku hledala automobilka karosáře, lakýrníka, operátora výroby, svářeče, automechanika a mechatronika. Aktuální seznam je k dispozici na skoda-kariera.cz, kde je zároveň možné dohledat ještě další info nejen o závodu v Kvasinách.

Více informací dostanou zájemci na bezplatné infolince 800 244 244 (mimo ČR +420 800 244 244) nebo e-mailové adrese nabor.kvasiny@skoda-auto.cz.

Roadshow Nastupte do Škodovky

Pokud se chcete jít podívat, jak práce ve Škodovce vypadá, nepropásněte zastávky roadshow, která probíhá do 9. října 2016 vždy od 13:30 do 18:00. Součástí zastávek je představení nového Superbu, různé soutěže a další aktivity.

2. 9. Centrum Olympia Olomouc
3. 9. Galerie Šantovka Olomouc
9. 9. Avion Shopping Park Ostrava
10. 9. FORUM Nová Karolina Ostrava
16. 9. OC Futurum Hradec Králové
17. 9. Palác Pardubice
18. 9. A Centrum Svitavy
23. 9. OC FORUM Ústí nad Labem
24. 9. Galerie Teplice
8. 10. náměstí Havlíčkův Brod
9. 10. Masarykovo náměstí Jihlava

Komentáře k příspěvku