Nakupuj originální dárky za studentské ceny

Nakupuj originální dárky za studentské ceny

Když chceš opravdu překvapit

Celý rok je protkaný všelijakými svátky přes Valentýna až po Den matek a Vánoce. K tomu je zapotřebí přičíst také narozeniny členů rodiny a nejbližších přátel. Z nakupování dárků se tak v případě, kdy chce člověk překvapit něčím originálním a zároveň nesahat příliš hluboko do kapsy, stává nelehký úkol. Pokud chceš přestat bloudit po obchodech a baví tě design, mám pro tebe skvělou zprávu.

Dárky, které vykouzlí úsměv na rtech

Chudý student je zde s inspirací pro každého, koho už nebaví kupovat balíčky s nekvalitní kosmetikou, nudné detektivky a tučné čokolády. Vždyť správně vybraným dárkem dokážeš vykouzlit úsměv na rtech a říct obdarovanému to, co potřebuješ. A kde vybírat?

Vyzkoušej obchod To či to, který přináší originální dárky s puncem kvality! Snadno vybereš překvapení pro přátele, rodiče a v neposlední řadě i někoho, komu chceš dárkem vyznat věčnou lásku. V různých kategoriích na tebe čekají nápadité maličkosti, praktické vychytávky do domácnosti a designové skvosty, které zaujmou na první pohled.To či toVybrat něco originálního je tak jednoduché. V přehledně řazených sekcích se neztratíš, produkty si navíc můžeš filtrovat nejen podle kategorie a výrobce, ale také podle ceny.

SLEVA PRO NAŠE ČTENÁŘE: Při zadání slevového kódu chudystudent při objednávce získáváš úžasnou slevu 20 % na jakékoli zboží (kromě ceny dopravy). Užívej si originální dárky levněji!

Mně samotné při objevování dárků padlo do oka několik věcí, a proto přináším mé osobní tipy. Jen předem upozorňuji na to, že pro mě je nakupování dárků velmi příjemnou kratochvílí, prakticky dárky mnohem raději dávám než dostávám.

Kávové lžičky

Kávové lžičky ve stylu koček

Peněženka na mince

Peněženka ve stylu retro kazety

Panákové skleničky

Panákové skleničky

Formičky na nanuky

Formičky na nanuky

Dárky do kuchyně udělají radost nejen vášnivým kuchařkám, retro design letí (mezi hipstery dvojnásob), vtipných skleniček není nikdy dost a taková zdravá domácí zmrzlina musí nadchnout prostě každého. Některými předměty z nabídky lze hezky zkrášlit i úplně nudné bydlení, což se studentům přežívajícím v podnájmech skvěle hodí.

Proč si s výběrem dát záležet?

Darovat někomu něco obyčejného je důkazem toho, že nám moc nezáleží na tom, zda-li dárek potěší. Zkrátka si jen splníme povinnost. Pravda, někdy chce mít člověk nákupy z krku, ale není to škoda? Vždyť když už musíme do dárku investovat, tak proč nevybrat něco originálního! I samotné nakupování se při pohledu ne netradiční předměty stává zábavnější. Přeji tedy nejen studentům, ať jim jde výběr hezky od ruky. S výše představenou inspirací a širokou nabídkou s fajn cenami by to mělo jít samo!

Komentáře k příspěvku