METRONOME festival! To je vybroušený line-up plný zvučných jmen

METRONOME festival! To je vybroušený line-up plný zvučných jmen

Největší hudební víkend v Praze

První ročník festivalu METRONOME se nezadržitelně blíží, a proto je nejvyšší čas podívat se na festivalový program. Již v pátek 24. června ve 20.30 ožije areál holešovického Výstaviště velkým hudebním večírkem. Vstup na warm-up je zdarma.

Během posledního červnového víkendu se pak na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. V sobotu na hlavním pódiu vystoupí headliner festivalu legendární Iggy Pop, kapela The Kooks a elektro-popová zpěvačka Ella Eyre. Iggy představí nejen skladby ze zbrusu nové desky Post Pop Depression, ale i průřez své sólové tvorby.

Druhý festivalový den ovládnou svým úplně prvním pražským vystoupením Foals, elektrofolkaři Crystal Fighters a J.A.R. Toto tuzemské legendární funkrockové uskupení předvede své písně v netradičních aranžích s gospelovým sborem Maranatha. Mezi dalšími vystupujícími jsou například Walk Off The Earth, Ninet, Shelter Point, Matt Simons, Ghostpoet, Ian Siegal, Prostitutes či Please the Trees. Nenechte si ujít největší hudební víkend v Praze!

Kde sehnat vstupenky?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v sítích TicketPro, Ticketportal a GoOut. Kompletní line-up najdete na www.metronomefestival.cz.

Komentáře k příspěvku