Láká tě vyrazit do Německa nebo jiné země EU jako Au Pair? Podívej se, co tě čeká!

Láká tě vyrazit do Německa nebo jiné země EU jako Au Pair? Podívej se, co tě čeká!

Au Pair jako skvělá příležitost

Přemýšlíš nad tím, jak se zdokonalit v cizím jazyce a zároveň toužíš cestovat a poznávat? Hledáš atraktivní práci, nebo si chceš před VŠ udělat pauzu? V tom případě mám pro tebe jeden tip, který je škoda přehlížet. Au Pair není pouze hlídání dětí, je to nejdostupnější možnost kvalitní výuky cizího jazyka a příležitost, jak si splnit zmíněné sny a zároveň získat praktické zkušenosti. Každodenní používání cizího jazyka spojené s péčí o malého člena rodiny pochopitelně není vždy jednoduché, nicméně naučí tě to zodpovědnosti s možností poznat odlišnou kulturu. Stát se Au Pair lze i bez velkých investic. Výhodou zemí jako je Německo, Rakousko či Švýcarsko je, že nemusíš cestovat na dlouhé vzdálenosti a zároveň se snadněji adaptuješ.

Jak postupovat a co tě čeká?

Zaujala tě možnost stát se Au Pair u našich sousedů? Základním předpodkladem je minimální věk 18 let, kladný vztah k dětem, minimálně základní znalost jazyka a fakt, že tato zajímavá forma výuky a cestování rozhodně není určena pro někoho, kdo si chce pouze užívat. Pochopitelně budeš mít volný čas na sportování a objevování zajímavých míst, ale hostitelská rodina od tebe bude očekávat pomoc. Rozsah prací a pracovní doby je pochopitelně předem domluven. Pobyt z tebe udělá prakticky člena rodiny, takového staršího sourozence. Bližší informace, potřebné dokumenty a veškeré podmínky ti sdělí již samotná Au Pair agentura. Nejen z mé zkušenosti je zkušená agentura nejrychlejší a v neposlední řadě nejbezpečnější cestou k tomu, jak se stát Au Pair. A na jakou se obrátit?

Au Pair agentura Jana byla založena již v roce 1991. Nabízí ti možnost žít a pracovat na 2 až 12 měsíců v rodinách s dětmi. Zdokonalíš se tak v cizím jazyce, poznáš nové prostředí a zajímavá místa. Na webu agentury najdeš veškeré potřebné informace včetně volných rodin a registrace. Využijte servis nejzkušenější agentury s referencemi a uvidíš, že stát se Au Pair lze bez velké investice a zbytečných starostí.Agentura Jana

Když se rozhodneš změnit život

Rozhodnout se být Au Pair a vycestovat do cizí země vyžaduje odvahu, nicméně rozhodně to stojí za to. Agentura ti předem poskytne dostatek informací k tomu, aby ses dokázala rozumně rozhodnout. Perfektně a téměř zadarmo se naučíš cizí jazyk, zároveň ti bude poskytnuto potřebné zázemí. Kromě nových vědomostí získáš hromadu nových zážitků, které tě obohatí. Vyrazit nemusíš ihned na rok, zvolit si můžeš i kratší dobu. Rozhodně doporučuji sledovat nabídku volných rodin a jakmile tě nějaká zaujme, dlouho neváhej! Budu držet palce a skutečně věř, že Au Pair je skvělá příležitost.

Komentáře k příspěvku