Když se rozhodneš pro nejkvalitnější středoškolské vzdělání v USA

Studium v USA

Studium za velkou louží

Možná i tebe stejně jako mnoho českých studentů láká studium internátní střední školy v USA, ale víš, jaké jsou hlavní výhody a v čem se takové studium liší? Vyučování na takové škole se od toho u nás velice liší především ve vztahu učitele s žákem. Učitel se totiž věnuje menšímu počtu studentů, důležitý je individuální přístup a rozvíjení kritického myšlení společně se schopností samostatné práce. Třídy nejsou rozděleny podle věku, ale podle zaměření a obtížnosti. Další velký rozdíl je pochopitelně také ve vybavení škol. Ty jsou moderní a na mboha školách dostaneš například tablet, kde máš veškeré učební materiály a informační systém školy.

Studium na střední škole v zahraničí s sebou přináší nejen kvalitnějíš vzdělání, ale pochopitelně také rozšíření obzorů, získání nových přátel a zajímavých kontaktů. V neposlední řadě se výrazně zlepšíš v angličtině. Lepší způsob toho, jak se učit cizí jazyk, doopravdy neexistuje.

Kdy vyrazit do USA a jak je to s maturitou?

Vyrazit na střední školu do Ameriky můžeš buď ihned po ukončení základní školy, nebo prakticky kdykoli v průběhu střední školy. V USA tě zařadí do patřičného ročníku, navíc na internátních školách v USA není studium omezeno pouze na jeden rok. Možnost studovat tak mají studenti ve věku od 14 do 19 let, studium může být roční, ale klidně i čtyřleté. Zakončíš-li studium v USA maturitou, je možné vyřídit si uznání maturity u nás v České republice.

Na webu studujemevusa.cz najdeš velké množství zajímavých informací a autentických zkušeností českých studentů se studiem v USA. Jaké jsou americké školy a jak vypadá život obyčejného studentů v USA?

Jak to funguje na internátní škole?

Studium na internátní škole (tzv. boarding school) je nejkvalitnější typ zahraničního studia. V mnoha ohledech se velmi podobá studiu na univerzitě, protože jako student bydlíš s ostatními studenty a zaměstnanci školy přímov campusu. Celá škole se podobá menšímu městečku. Na základě rozřazovacích testů společně s přiděleným poradcem vybereš vhodnou kombinaci předmětů a jejich obtížnost. V průměru budeš mít osm předmětů od angličtiny a matematiky po volitelné předměty. Samozřejmostí je pestrá nabídka dalších aktivit. Co třeba politický kroužek? Nebo tě láká fotbal?

Tvůj první krok ke studiu v zahraničí

Chceš studovat na internátní střední škole v USA ve školním roce 2016/2017? V tom případě pro tebe máme tip! Česká agentura J&K Consulting pracuje výhradně s nejkvalitnějšími internátními školami v USA právě přijímá přihlášky a je schopna zajistit bezkonkurenční cenové podmínky!

Agentura nabízí školy se sportovním, uměleckým akademickým i všeobecným zaměřením. Najde ti školu přesně na míru dle toho, co tě zajímá a jaké máš možnosti. Jsi začínající malíř, golfista, nebo snad jezde na koni? Žádný problém! Školy mají velmi vysokou prestiž. Jejich absolvování ti tak může výrazně pomoci při přijímacích řízeních na ty nejprestižnější univerzity na světě.

Agentura J&K Consulting dokázala studentům ušetřit 28 000 000 Kč na školném! Pro rok 2016/2017 má k dispozici místa pro 60 studentů, tak neváhej a rozhodni se udělat první krok k nejkvalitnějšímu studiu v zahraničí!Studium v USA

Příležitost, která se vyplatí

Vyrazit studovat do USA je zkušenost, která ti do života přinese kvalitnější vzdělání a velmi cenné zkušenosti. Agentura zajistí a pomůže se vším potřebným. Chceš zůstat u nás v České republice a opisovat si poznámky z tabule, nebo se skutečně rozvíjet v tom, co tě baví?

Komentáře k příspěvku

  • heelinka

    Také jsem byla na střední škole v usa a byla jsem moc spokojená, hlavně mi bylo dopředu i vše dobře vysvětleno a se vším jsem byla seznámena. Byla jsem tam přes agenturu Studyline.