„Každý má právo na svůj vlastní styl,“ hlásají holky z A Cup of Style

„Každý má právo na svůj vlastní styl,“ hlásají holky z A cup of style

Kdo jsou Nicole a Lucka?

Fashion blogerky Nicole a Lucka z A Cup of Style se v blogovém světě pohybují již řadu let. Jak je to s jejich blogováním, jak vnímají módu a mnoho dalších zajímavostí na sebe prozradily v následujícím rozhovoru.

Obrovský koníček

1) Na sklonku minulého roku jste opět získaly první místo v soutěži Blogerka roku, jak vnímáte svůj opětovný triumf?

Jsme moc vděčné našim čtenářům za veškeré hlasy a podporu jak v Blogerce roku, tak přes celý rok na blogu. Komentáře, vzkazy a e-maily od nich jsou pro nás tou nejkrásnější motivací. Bez nich bychom se nikdy nedostaly tam, kde právě jsme. Vítězství v Blogerce roku je pro nás krásnou odměnou.

2) Co považujete za svůj dosud největší úspěch díky práci na blogu?
Určitě možnost cestovat a zúčastnit se módních přehlídek třeba i v rámci světových fashion weeků. Již zmiňované vítězství v soutěži Blogerka roku nebo publikace článků o nás v různých médiích jsou za tím hned v těsném závěsu.

3) Napadlo Vás po takových úspěších, že s publikováním přestanete?

To si vůbec nedokážeme představit. Je to náš obrovský koníček, a sice bychom najednou měly spoustu volného času, ale moc dlouho bychom to stejně nevydržely. Možná je to i jistá forma závislosti!

A cup of style

Nerady soudíme něčí prohřešky

4) Internetová komunita dokáže na člověka často vyvíjet velký tlak, jak se s takovými situacemi vypořádáváte?

Občas může být veliký, ale dá se trošičku ovládat. A když před ním chceme uniknout, vypneme si počítač i telefon a jdeme třeba ven s přáteli nebo si čteme. Člověk se tím nemůže nechat zcela pohltit!

Nezapomeň navštívit blog A Cup of Style, případně holky můžeš sledovat na jejich Facebooku a YouTube kanálu.

5) Jak se k blogování staví vaše rodina a blízcí přátelé?

Naše rodina i blízcí přátele nás v blogování podporují. Naši rodiče si čtou každý článek i s komentáři, zajímají se, co nás čeká a občas s námi i plánují nebo nám pomáhají vymýšlet různé strategie – to hlavně táta! A mamka nám zase občas přispěje třeba nějakým receptem na blog!

6) Čemu jste se vlastně chtěly věnovat, než jste objevily módní branži?

Nikdy jsme kromě princezny a popeláře neměly žádné vysněné povolání. Ani teď nedokážeme říct, co za práci by nás nejvíce bavila. Nejraději bychom byly profesionální blogerky.

7) Co pro vás samotné móda znamená? Můžete prozradit, kde berete inspiraci?

Móda pro nás znamená způsob vyjádření se a také zábavu a hru! Bereme ji i trochu s nadhledem. Nejvíce inspirace nacházíme na zahraničních blozích, ve filmech nebo jednoduše kolem sebe. Snažíme se čerpat inspiraci všude možně.

A Cup of Style

Náš styl se neustále mění

8) Jaké jsou podle Vás největší módní prohřešky českých dívek a žen? Dopustily jste se někdy módního faux pas?

Myslíme si, že je to nízké sebevědomí a touha tak nějak „zapadnout do průměru“ . Je škoda, že spoustu českých dívek a žen to tak cítí. Myslíme si, že největším problémem je to, že se necítí dobře ve své kůži. Když potkáte ženu, která je sama se sebou spokojená, může mít na sobě téměř cokoliv a bude vypadat skvěle. Nerady soudíme něčí prohřešky. Myslíme si, že každý má právo na svůj vlastní styl, a pokud je to vkusné, může to být cokoliv. Žádné své faux – pas si neuvědomujeme. Možná by někdo něco z našeho šatníku za faux – pas považoval, my to tam ale máme proto, že se nám to líbí.

9) Jak nahlížíte na módní návrháře, máte nějakou oblíbenou módní ikonu?

Na módní návrháře nahlížíme jako na hybatele fashion scény. Jsou to umělci a géniové a je to radost sledovat jejich práci. Náš styl se neustále mění, a i když existuje pár osobností, které nás různě ovlivnily, jednu konkrétní módní ikonu nemáme.

10) Neplánujete v budoucnu vlastní kolekci oblečení, nebo alespoň módních doplňků?

Rády bychom něco podobného do budoucna vytvořily, zatím je to ale jen taková idea a uvidíme, zda se nám někdy (nebo za jak dlouho) splní. Není to jednoduché a chtěly bychom, aby to bylo kvalitní a smysluplné, proto by to vyžadovalo spoustu času, který zatím raději věnujeme blogu. Nějaké nápady už se nám ale v hlavách rodí!

Komentáře k příspěvku