Jak nepropásnout ty nejzajímavější akce na levné letenky?

Jak nepropásnout ty nejzajímavější akce na levnější letenky?

Na druhý konec světa za pár tisíc

New York za 1700 Kč, Oslo za 12 Kč a Londýn za 39 Kč. I na takové neuvěřitelné akce je možné narazit! Fenomén levných letenek a nízkorozpočtového cestování, který nám umožňuje navštívit s omezeným rozpočtem i velmi vzdálené destinace, zaregistroval snad každý. U mě proběhlo seznámení šokem, když se mi kamarád pochlubil levnou letenkou do New Yorku, za kterou jsem o půl rok dřív zaplatil prakticky dvojnásobek. Pravdou je, že pokud je člověk pohotový a ví, kde tipy na levné letenky hledat, má skutečně možnost podívat se do zajímavých destinací za pár tisíc korun. Letecká doprava je dostupnější dřív než kdy jindy, ale i tak je zapotřebí dávat si pozor na pár věcí.

Co je skutečně výhodné?

Při pohledu na cenu některých letenek by člověk nejradši měl neustále zabalený kufr a připravenou kreditní kartu, nicméně při výběru je zapotřebí koukat nejen na cenu, ale také na další parametry cesty. Je v ceně například odbavené zavazadlo? O jakou se jedná leteckou společnost? Kolik je na cestě přestupů a jak daleko je cílové letiště vzdálené od případného místa pobytu? To vše a nejen to je před cestou zapotřebí důkladně promyslet. Navíc je velmi důležité akce sledovat aktivně. Ty vůbec nejzajímavější letenky z chybových tarifů je stále těžší a těžší získat. Zde více než kdy jindy platí, že štěstí přeje připraveným. A jak nepřijít o žádný tip na levné letenky?

Webové stránky zaletsi.cz ti ZDARMA poskytují tipy na levné letenky a rady týkající se nízkorozpočtového cestování. Projekt ti pomáhá cestovat co nejlevněji a pravidelně přináší ty nejlepší úlovky, díky kterým můžeš cestovat po celém světě s minimálním rozpočtem.Zaleť siVyužij praktickou funkci Hlídání letenek, díky které ti budou akce na tebou vybrané destinace chodit přímo do e-mailu ihned, jakmile se objeví na webu. Pro majitele chytrých telefonů s operačním systémem Android je k dispozici také bezplatná aplikace.

Kam si levně zaletět? Tipy pro cestovatele

Létat levně po Evropě je již docela běžné, a proto jsou alespoň v mém hledáčku levné letenky do vzdálenějších destinací. Ze zkušenosti bych každému doporučil hlídat si USA, již zmíněný New York stojí za návštěvu v prakticky každém ročním období. Dalším žhavým tipem pro výlet je bezesporu Thajsko. Malebné pláže je skvělé navštívit mimo sezónu, kdy je vše levnější a člověk má možnost kochat se nádherou kolem nerušen dalšími turisty. Pokud hledáš nějakou konkrétní letenku, stačí kliknout na Hledám letenku a Jirka a Mirek ze zaletsi.cz ti rádi zdarma poradí, stačí odeslat dotaz dle instrukcí. Už víš, kam se podíváš za novými zážitky? Tak neváhej a já přeji šťastný let za co nejvýhodnější cenu!

Komentáře k příspěvku