Hledáš kvalitní autoškolu v Praze? Jako student můžeš ušetřit čas i peníze!

Hledáš kvalitní autoškolu v Praze? Jako student můžeš ušetřit čas i peníze!

Děsivé historky z autoškoly

Získání řidičského oprávnění patří bezesporu k jedněm z velmi důležitých momentů života mladého člověka. Při poslouchání děsivých historek některých studentů se však ani nelze divit tomu, že má mnoho z nás z autoškoly strach. Uječení instruktoři, zkrácené jízdy a auta v katastrofickém stavu nejsou bohužel ojedinělým jevem. V horším případě se můžeš setkat i se šikanou či obtěžováním. Při výběru autoškoly nejen v Praze je tak velmi důležité koukat na reference a nabídku služeb. Jak si vybrat tu správnou autoškolu a jako student navíc výrazně ušetřit?

Autoškola pro studenty

Pokud hledáš lidský přístup a chceš se za volantem skutečně něco naučit, je tady Autoškola Student. Ta patří mezi největší autoškoly v Praze a zakládá si na perfektních službách. Naučíš se jezdit jak ve slabém provozu, tak v ruchu městského centra. To vše pod dohledem trpělivého a profesionálního instruktora. Autoškola Student je tady navíc s opravdu velmi zajímavou cenovou nabídkou pro studenty.

Chceš si udělat řidičák pro skupinu B? Tříměsíční kurz pro studenty vyjde při objednání do 31. 1. 2016 na skvělých 7800 Kč. Více informací a online přihlášku na kurz najdeš zde.

Autoškola Student

Když ti autoškola šetří čas

Ptáš se na to, jak autoškolu skloubit společně se studiem a dalšími povinnostmi? Autoškola Student má nástupní místa téměř po celé Praze, takže nebudeš ztrácet čas dojížděním. To ale není vše. Po celou dobu výcviku jsi průběžně hodnocen učitelem. Po skončení kurzu získáváš výstupní list, ze kterého se dozvíš slabé a silné stránky. Díky tomu se můžeš snadněji připravit na závěrečné zkoušky. Pro žáky je připravena také on-line studovna, kde najdeš výukové materiály, videa a přednášky. Vyzkoušet si můžeš test z pravidel provozu. Předem budeš vědět, kolik energie musíš učení a prohlubování znalostí věnovat.

Jak vidíš, tak Autoškola Student šetří tedy nejen peníze, ale také čas a v neposlední řadě i nervy. Při výběru autoškoly je totiž zapotřebí mít se na pozoru. Vždyť na netrpělivé instruktory a špinavá auta není zvědavý žádný student, no ne? Přejeme ti šťastnou jízdu!

Komentáře k příspěvku

  • Majkie

    Profesionální a trpělivý instruktor je děsně důležitý. Dodává klid za volantem a člověk se tak víc soustředí. Kamarádka z Plzně za každou chybu a blbé řazení dostala od instruktora plastovým madlem šroubováku přes klouby na ruce, křičel, vztekal se… takže fakt vybírejte pečlivě.