Frozen yogurt konečně v Praze! Kam si vyrazit na ten nejlepší?

Frozen yogurt konečně v Praze! Kam si vyrazit na ten nejlepší?

Zdravý dezert, který tě osvěží

Během krásného počasí hledáme osvěžení. Zapomeň na nudné zmrzliny a sladké limonády. Moderní mlsání by přeci mělo být nejen dobré, ale také zdravé. Řešení? Konečně už i u nás v ČR máš možnost zamilovat se do novinky, kterou jsme zatím měli možnost znát pouze ze zahraničí, a to především z Ameriky, kde se jedná o obrovský hit. Frozen yogurt je ideální dezert skládající se z chlazeného čerstvého jogurtu, který si sám natočíš ze speciálního přístroje a dle chuti doplníš o ovoce a lahodný posyp. Začínají se ti sbíhat sliny? Tak věř, že kvalitní frozen yogurt prospívá střevní mikroflóře, protože je připraven z mléka a je plný živých bakterií jogurtových kultur. Nespočet příchutí a kombinací čeká na to, až je poprvé ochutnáš. Ale to není rozhodně vše.
Frozen yogurt

Skvělý tip na rande

Vyrazit na frozen yogurt je zajímavým tipem na rande a posezení s přáteli. Může být dezertem, zdravou svačinou i způsobem, jak potěšit chuťové buňky kdykoli během náročného dne studenta. Není náhodou, že patří mezi nejoblíbenější zdravé dezerty na trhu. A kam na něj vyrazit v Praze?

Yogoterie přichází s frozen yogurtem, který je vždy čerstvý a vyrobený z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Obsahuje české mléko, nenajdeš v něm lepek a ženy potěší nízký obsah tuku. Mlsání si nejlépe užiješ v příjemném prostředí s milou obsluhou. Yogoterie to moc dobře ví! Pobočky najdeš v pražských obchodních centrech Atrium Flora a OC Arkády Pankrác.YogoterieAť už malý, nebo velký, vždy bude přesne dle tvé chuti. Když si náhodou nedokážeš z množství kombinací vybrat, vyškolená obsluha ti velmi ráda poradí. Všechny báječné chutě a posypy máš na dosah. Frozen yogurt je zkrátka dobrota, kterou si namícháš tak, jak ti chutná.

Kde sledovat novinky a zajímavé akce? Yogoterie je také na facebooku. Pro sbírání výhod z každého nákupu určitě nepřehlédni věrnostní program, díky kterému můžeš výrazně ušetřit.

Kdo by odolal

Frozen yogurt ti umožňuje mlsat zdravě a vyzkoušet zajímavé chutě. Naservíruj si místo nezdravého snacku osvěžení, které je plné vitamínů, bílkovin a živých bakterií jogurtové kultury. Hned s prvním ochutnáním pochopíš, proč je frozen yogurt ve světě tak moc oblíbený. Je to zkrátka pochoutka, za kterou se budeš rád vracet. Navíc vždy platíš jen za množství, které si natočíš!

Komentáře k příspěvku