Chcete začít okamžitě podnikat bez běhání po úřadech?

Chcete začít okamžitě podnikat bez běhání po úřadech?

Začátek podnikání není pouze realizace vlastních nápadů, ale také dávka administrativy a dalších nepříjemností. Naštěstí existuje řešení!

Hurá na podnikání

Mnoho studentů během posledních ročníků školy již čile přemýšlí nad vlastním podnikáním, ve kterém by mohli uplatit získané vědomosti. Mít vlastní firmu a podnikat je nejen velkou výzvou, ale také cestou k samostatnosti. Česká republika bohužel nepatří k zemím, kde by bylo založení firmy nějak výrazně rychlé a jednoduché, a proto vás od snu v podobě vlastní firmy při běžném postupu dělí všelijaké papírování a další administrativa. Pokud chcete začít podnikat bez čekání a vyhovují vám efektivní cesty, zapomeňte na dlouhý proces s úřady. Je zde jeden skvělý tip, který vám výrazně ušetří čas i peníze.

Nejrychlejší cesta k podnikání

Standardně musíte při založení nové společnosti řešit absolutně vše. Nepatříte-li mezi fanoušky čekání ve frontách, obrňte se trpělivostí. Celý proces vás bude zdržovat a odvádět od práce. Nabízí se tak otázka, zda-li lze mít firmu i bez čekání a komunikace s úřady? Ano! Zaostřete na hotové ready-made společnosti k prodeji. Jedná se o již existující společnosti zapsané v obchodním rejstříku se 100% splaceným základním kapitálem. Zakoupení takové společnosti je nejrychlejší cestou k podnikání. Neabsolvujete běhání po úřadech, pouze si vyberete firmu z nabídky a necháte ji na sebe přepsat. Ihned po podpisu můžete za firmu začít jednat. Nemusíte splácet základní kapitál a ztrácet čas formalitami.

Jste náročnější?

Kromě ready-made společností se pro všechny nedočkavé podnikatele nabízí ještě jedno další řešení. Založení společnosti na klíč přináší kompletní služby a servis. Když si necháte založit společnost na klíč, prakticky opět nemusíte nic zařizovat, navíc získáte základní poradenství a garanci toho, že všechny dokumenty jsou ve správném znění a nevyskytují se v nich administrativní chyby. Založení trvá od 2 do 3 týdnů, opět je to však rychlejší a pohodlnější cesta, než kdybyste se rozhodli pro založení firmy na vlastní pěst.

Po byznys plánu je čas na akci!

Kdyby nemělo podnikání překážky, mohl by podnikat úplně každý. Ti chytří a odhodlaní však ví, jak překážky snadno a rychle překonat. Když si zakoupíte hotovou firmu, případně si necháte nějakou založit na klíč, nebudete muset na nic čekat. Chcete-li ušetřit, podívejte se na nabídku Simply Office. Na webu najdete ready-made společnosti k prodeji včetně všech dalších služeb, srozumitelné vysvětlení je samozřejmostí. Začít podnikat můžete opravdu bez starostí, tak neváhejte a jděte do toho.

Komentáře k příspěvku

  • Bety

    Díky moc za hezký článek. Taky jsem se rozhodla podnikat už při studiu. Díky oboru, který studuji (ekonomie a management na VŠEM v Praze, tipům a radám, které se mi tam dostávají právě pro začátek podnikání, jsem si ušetřila docela dost nepříjemností. Držím všem palce, ať se začít podnikat určitě nebojí, chce to jen odvahu.