Chcete mít stylovou kuchyni? Vsaďte na originální fototapety

Příprava pokrmů patří mezi velmi frekventované činnosti v jakémkoli interiéru. Mnohdy se nejprve vybavuje právě kuchyně a dále se potom pokračuje ostatními místnostmi. Hlavní roli hraje v kuchyni pochopitelně výmalba a celkové řešení kuchyňské linky, jež by právě s ní mělo dokonale korespondovat. Určitě byste ale měli vaší kuchyni vdechnout i punc originality. Jak to zvládnout? Vcelku jednoduchým způsobem. Vsaďte na elegantní fototapety do kuchyně. Levné a zcela ideální řešení pro vaši kuchyni bude rázem na světě. Možná se budete divit, kolik motivů se dá právě prostoru přípravy pokrmů a jejich následné konzumace uplatnit. My se na některé nejznámější podíváme mnohem podrobněji. Třeba se i vy inspirujete a najdete si takový, který se bude líbit právě vám a padne vaší kuchyni jako ulitý.

Příbory v nadživotní velikosti

Ke konzumaci jakýchkoli pokrmů patří bezesporu příbory. Vy si můžete bez problémů volit ty v nadživotní velikosti. Ne, nemějte strach, nebudete s nimi muset jíst! Najdete je na elegantní fototapetě, jež je znázorňuje ve velmi povedené podobě. Nejen, že jsou opravdu velké, ale vyznačují se nejrůznějšími barevnými odstíny. Příbory jsou velmi jemně šrafované a celek vypadá moc hezky. Vyobrazené jsou na bílém podkladu, takže jde o fototapety do kuchyně vyznačující se jemností a čistotou. Při pohledu na ně se budete jednoznačně bavit.

Černobílá krajinka pro jemnou a elegantní kuchyni

https://myloview.cz/fototapety/podle-interieru/kuchyn/

Pokud byste raději vsadili na poněkud odlišné spíše do jisté míry epické motivy, nebojte se krajinky. Na mysli rozhodně nemáme nějaké detailní a precizní vyobrazení plenéru z pera nějakého dávného mistra. Výbornou volbou je krajinka v černobílé podobě. Fakticky se jedná o jakousi skicu, která zobrazuje konkrétní místa, konkrétně alej, budovu a silnici. Motiv je sice velmi jednoduchý, ale o to poutavější a zajímavější. Kuchyni dodá na originalitě, ale žádným způsobem nevezme její původní kouzlo a nebude se snažit přehlušit další odstíny.

Obří ananas

Výborně působí také obří ananas, který dokonale oživí prostor za kuchyňskou linkou. Umístí se totiž přesně na pracovní desku. Ananas je v nadživotní podobě. Vyobrazen je nejenom plod, ale také listy. Žlutá barva v kombinaci se sytě zelenou umí vytvořit moc hezké prostředí, které oživí jakoukoli kuchyni. Moderní fototapety na kuchyňskou linku jsou vůbec velmi moderní a volí je spousta lidí.

Extravagantnější havajské rostliny


https://myloview.cz/fototapety/

Patříte spíše mezi vyznavače extravagance a poněkud neotřelého stylu? Upozornit na sebe můžete různými fototapetami, a to klidně i v kuchyni. Havajské rostliny patří mezi motivy, jež to jednoznačně dokážou, a to velmi rychle. Vyznačují ne pestrými barvami, které kontrastují natolik, že fototapetu nelze přehlédnout. Liány, palmy, stonky a spousty dalších částí rostlin v doslova duhových barvách dávají dohromady naprosto jedinečnou a neotřelou scenérii.

Bylinky všude kolem nás

Jste spíše přírodního ražení a dáváte přednost rostlinám? Pak se nebojte zvolit bylinky. Klidně i ty v nadživotní velikosti. Volba takovéto omyvatelné tapety do kuchyně je velmi dobrá. Vypadají totiž naprosto realisticky. Tedy až na ony rozměry. Když se navíc smíchají různé kytice takovýchto bylinek, vznikne celek, který vzhledově rozhodně nezklame. Jen takové fialové kvítky levandule jsou krásné. Sytě zelené listy rozmarýnu, bazalky nebo tymiánu také stojí za to. Krásných bylinek je spousta a do kuchyně zkrátka patří.

V zajetí geometrie

Rádi byste spíše něco více neutrálního, co na sebe nebude tak upozorňovat? Nebojte se geometrických tvarů. Takové trojúhelníčky umí vytvořit za pracovní deskou hodně zajímavý prostor. Do jisté míry je sice fádní, nicméně nijak celkovému rozpoložení neublíží. Naopak, bílou barvu linky oživí zajímavým kontrastem. Jinak se často prosazují také zaoblené tvary. Kruhy, elipsy, nebo jen takové klikyháky, které jsou ale bez hran, dají dohromady zajímavé prostředí, jež se vám bude líbit. Barevně je možné vybírat ze spousty zajímavých odstínů.

Komentáře k příspěvku