Chceš se doopravdy naučit cizí jazyk? Vyraž na skupinový kurz!

Chceš do světa? Vyraž na skupinové kurzy cizích jazyků!

Za zdokonalením i novými jazyky

Studium a alespoň základní znalost nějakého cizího jazyka dnes patří do povinné výbavy každého studenta. Nicméně školní výuka je často nedostačující, ať už z důvodu malého počtu hodin, nebo příliš obecného přístupu bez možnosti procvičovat si vědomosti v menší skupině stejně nadšených lidí. Problémem je také často možnost výběru, já jsem například nedobrovolně začal nejdříve s němčinou, která je mi dnes prakticky k ničemu. Na druhou stranu moc dobře vím, že nejsem sám, koho cizí jazyky baví, a proto jsem zde s tipem na to, jak se zdokonalit a třeba začít se studiem zcela nové a pro Českou republiku netradiční řeči. Tím tipem jsou skupinové kurzy!

Důkaz, že výuka může být zábavná

Skupinové kurzy cizích jazyků přináší mnoho výhod, za jednu z hlavních osobně považuji, že výuka probíhá v menších skupinách, které jsou složeny z lidí doopravdy toužících se cizí jazyk naučit. Proto se do kurzu přihlásili. Ze zkušenosti mohu konstatovat, že je to často poznat jak na celkovém přístupu, tak na atmosféře v učebně a v neposlední řadě také na výsledcích. Ty se dostavují rychleji, člověk má možnost si nové vědomosti testovat a ten správný kurz se zkušeným lektorem je hlavně skvělou zábavou. A kam se na kurz přihlásit? Vždy je vhodné vsadit na kvalitní jazykové centrum se zkušenostmi.

Lákají tě skupinové kurzy cizích jazyků? Jazykové centrum Correct nabízí veřejnosti výuku 21 jazyků, mezi kterými najdeš například také kurzy norštiny, finštiny a švédštiny. Výuka probíhá v příjemných učebnách v centru Brna, skupinky se skládají ze 4 až 8 studentů. Podívej se na více informací o skupinových kurzech. V případě zájmu máš možnost zdarma návštívit již probíhající kurz a přesvědčit se o tom, že právě tato forma výuky ti bude vyhovovat.Jazykové centrum CorrectPozor, jazykové centrum Correct si pro držitele karet ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE přichystalo 11% slevu na skupinové kurzy. Prohlédni si více informací o slevě a vyber si kurz, který tě bude bavit.

Přímo na cíl

Pokud cítíš, že skupinové kurzy nejsou z libovolného důvodu pro tebe, neházej flintu do žita. Přeci jen někteří z nás se stydí, vyžadují speciální přístup, nebo to mají složitější s hledáním volného času. Jazykové centrum Correct nabízí také individuální kurzy ušité přímo tobě na míru. Chceš se zaměřit na gramatiku? Máš lepší vizuální paměť a potřebuješ vše vidět napsáno? Žádný problém, zkušený tým lektorů včetně rodilých mluvčí se již postará o to, aby ti tempo a forma výuky maximálně vyhovovala. Pak už nic nebrání tomu, aby ses naplno ponořil do studia cizího jazyka, jehož znalost se ti bude hodit nejen při cestování, ale také při hledání práce.

Komentáře k příspěvku