Čeká tě studentská výměna? Pošli si věci levně balíkem do zahraničí

Čeká tě studentská výměna? Pošli si věci levně balíkem do zahraničí

Za vzděláním do zahraničí

V rámci celé řady středních škol je možné přihlásit se do studentské výměny s některou zemí EU, díky které máš možnost vycestovat do zahraničí, poznat novou kulturu, získat nové přátele a hlavně se zdokonalit v cizím jazyce. Pro vysokoškolské studenty zase existuje Erasmus umožňující studovat na některé ze zahraničních univerzit. Programy podporující zahraniční mobilitu studentů jsou čím dál tím více populární a není se čemu divit. Zkušenosti nabité při studiu například ve Velké Británii či Španělsku lze skvěle zúročit při hledání práce u nás v České republice. Pokud tě výlet za vzděláním láká, ba dokonce již 100% čeká, budeš muset kromě všelijakého zařizování také vyřešit, jak dostat do zahraničí všechny svoje věci.

Jak na efektivní stěhování?

Studentky při představě, že musí veškeré oblečení nacpat do jednoho kufru, berou mdloby. Nespoléhej na to, že ti budou stačit pouze základní věci. Co necháš doma, si budeš muset v zahraničí stejnak časem koupit, což rozhodně není zrovna způsob, jak ušetřit. Vezmeš si tedy vše? Ani to není ideální. Letenku do Londýna a dalších evropských metropolí je dnes možné sehnat za pár korun, ale případnou nadváhu zavazadla si letecké společnosti nechají dobře zaplatit. Z balení na delší pobyt v zahraničí se tak stává stresová záležitost plná kompromisů a hlavolamů, co si vlastně vzít. Ale nemusí to tak být! Existuje totiž chytré řešení, které levně a rychle přepraví tvé věci na zadanou adresu po celé EU!

Služba ChytrýBalík.cz je tady pro všechny, kteří potřebují odeslat balík po ČR a do EU. Online si objednáš vyzvednutí balíku kdekoli na území ČR a on spolehlivě dorazí na požadovanou adresu, v rámci ČR do druhého dne, po EU pak do několika dnů. Například do Velké Británie trvá doručení balíku 3 až 4 dny. A jak velký balík si můžeš poslat? Maximální váha balíku je 30 kg, max. délka balíku pak 180 cm a max. obvodová délka je 300 cm. To bohatě stačí na zabalení dalšího oblečení a osobních věcí, bez kterých se v zahraničí neobejdeš.ChytrýBalík.czVše funguje doopravdy jednoduše a objednávka je velmi rychlá. Od služby pochopitelně dostaneš číslo zásilky, díky kterému můžeš balík sledovat prostřednictvím Track&Trace. Vždy máš tak dokonalý přehled a víš, co se s tvým balíkem zrovna děje. Pro více informací se podívej na web služby, kde je vše srozumitelně vysvětleno.

Balík v praxi

Ve zmíněné Velké Británii mám hned několik kamarádů, část z nich tam dokonce dlouhodobě žije a pracuje. Jejich zkušenost je taková, že odeslání balíku z Čech je výrazně lepší než se vláčet s těžkým kufrem a platit další poplatky při přepravě. Možnost odeslání věcí balíkem tak využívají nejen před odjezdem na delší dobu, ale také při kontaktu s rodinou. Jeden kamarád tak od rodičů každý měsíc dostává „výslužku“ plnou dobrot a věcí, na které doma zapomněl. To mi přijde vážně praktické a ne každého to při stěhování napadne.

Zapomeň na zbytečné nervy

Stěhování do zahraničí za studiem či prací je pochopitelně relativně náročné, což je ostatně i důvod, proč by měl člověk hledat chytrá řešení případných překážek. Tím je v případě stěhování osobních věcí na větší vzdálenosti možnost poslat si snadno balík a nestarat se o to, co a jak si vlastně vzít. Ušetříš si tím dost nervů a starostí, což se vždy vyplatí! Už víš, kam vyrazíš?

Komentáře k příspěvku