Bez spodního prádla se neobejdou ani studenti! Jak při jeho nákupu ušetřit?

Bez spodního prádla se neobejdou ani studenti! Jak při jeho nákupu ušetřit?

Od pohodlí k sex-appealu

Sedět na dlouhé přednášce v nepohodlném spodním prádle není žádná slast bez ohledu na to, zda-li se jedná o nepadnoucí podprsenku, nebo shrnuté pánské boxerky. Je nejvyšší čas rozloučit se s obnošenými kousky z nekvalitních materiálů a zaměřit se na takové spodní prádlo, které bude nejen pohodlné a funkční, ale zároveň bude nějak vypadat. Přeci si nechceš před opačným pohlavím uříznout ostudu! Mám tady pár atraktivních novinek a hlavně tip, díky kterému jako student při nákupu nového spodního prádla výrazně ušetříš.

Dámské spodní prádlo pro ty správné tvary

Dobře vybrané spodní prádlo umí s tvarem postavy zázraky a já jsem velmi ráda, že aktuální trendy na tento fakt nezapomínají. Ze zkušenosti mohu říct, že i celovyztužené dámské podprsenky umí být pohodlné a když mají navíc sexy vzhled, není co řešit. Při nákupu online doporučuji nepodcenit výběr správné velikosti. Pokud jde o kalhotky, alespoň já jsem zamávala tanga modelům a preferuji klasické kalhotky, ale nejlépe v kombinaci materiálů. Taková průhledná síťovina a krajka umí být zatraceně žhavá. Velmi často opomíjenou kategorií spodního prádla jsou noční košilky. Jestli někdo chce, ať si klidně spí ve vytahaném tričku, ale já přeci jen dám vždy přednost hezké košilce, navíc když z příjemné a splývavé látky.

Podprsenka
Kalhotky
Noční košilka

Internetový obchod Ráj prádla si pro všechny držitele karet ISIC, IYTC a ITIC přichystal 10% slevu na veškeré zboží, mezi kterým se nachází nejen spodní prádlo pro obě pohlaví, ale také plavky, erotické prádlo, oblečení a třeba i doplňky. Více informací najdeš zde.Ráj prádla

Pánské spodní prádlo může být trendy

U pánského spodního prádla mnoho studentů na nějaké trendy nekouká, což je obrovská škoda. Ty správné modely jsou totiž nejen pohodlné, ale také stylové. Dokonce tak stylové, že umí zdůraznit přednosti a upoutat pozornost. Doporučuji neponechat nic náhodě. Vždyť některé boxerky umí solidně podráždit ženskou fantazii. To stejné platí také o slipech. Ty jsou sice mnohými chápány jako to nejnudnější spodní prádlo pod sluncem, ale při výběru zajímavého designu (například s logem ve výrazných barvách) to rozhodně neplatí.

Boxerky
Slipy
Slipy

Skutečný ráj spodního prádla

Nákupu kvalitního spodního prádla nemůžeš litovat. Moje tipy na zajímavé kousky již znáš a navíc můžeš jako student využít atraktivní slevy. Hříšně výhodná nabídka, velký výběr a značková kvalita je dostupnější víc než kdy dřív.

Komentáře k příspěvku